Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wielki szacunek.Życzę samych dobrych dni w dobrym zdrowiu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Unia Lubelska została podpisana w klasztorze oo. Dominikanów na Starym Mieście.
0
".... Jako przykład podam fakt, że mam 72 dni zaległego urlopu, którego ze względu na obowiązki nie miałem kiedy wykorzystać..."   a kodeks pracy co niektórych nie obwiązuje, do tego ten Pan to chyba już ma więcej jak 65 lat i już dawno winien być na emeryturze, nie ma ludzi niezastąpionych, nie przesadzajmy. Ja jak naprawdę mam kupę pracy i z utęsknieniem czekam kiedy przejdę na emeryturę, także nigdy nie uwierzę, że ci co chcą pracować powyżej wieku emerytalnego to są przepracowani, gdyby tak było, to szybko by szli na emeryturę, a tak ciepłe posadki bez zbędnego wysiłku, to tak, do 100 lat mogę pracować.  
0
Uczciwy i prawy człowiek. Takich dziś niewielu. Jako Dyrektor Wydziału, któremu podlegała m.in. filharmonia wykazał szacunek dla ludzi. Jest bezpośredni, skromny, ma "kręgosłup". Życzę dużo zdrowia i spełnienia planów.
0
Jeden z niewielu DYREKTORÓW  co odeszli normalnie na emeryturę, bez skandalu i smrodu... MWL i teraz Zamek...Powodzenia na emeryturze!!
0
do tego wieku pracować, gdzie młodzi nie mają pracy, możemy tylko domyślać się dlaczego
0
prawdopodobnie szkolił nowych adeptów sztuki,bez uczelni znacznie taniej i lepiej bo kierunkowo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: