Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1 Maja: Po napadzie schował się za śmietnikiem

Utworzony przez Franek, 29 kwietnia 2014 r. o 14:33 Powrót do artykułu
Takie śmierdzące ścierwo powinno się w tym śmietniku zamknąć żeby tam zdechł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo śmieci się utylizuje - a nie separuje na kilka lat a potem wyrzuca z powrotem na ulicę.. Jak ma być czysto ? wymyślili system, "prawo"... humaniści.. to tak będzie zawsze albo i gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a polica cichosza :D strach wyjechać policji od czasu do czasu w teran tam gdzie ich nie ma być to są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuję  takich bandyckich sąsiadów "normalnym" mieszkańcom tego typu siedlisk biedy, których w naszym mieście mnóstwo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedziela, godzina 21 i lombard czynny? Pewnie już wkrótce zamkną też jego właściciela za paserkę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo śmieci się utylizuje - a nie separuje na kilka lat a potem wyrzuca z powrotem na ulicę.. Jak ma być czysto ? wymyślili system, "prawo"... humaniści.. to tak będzie zawsze albo i gorzej.
Dobrze cycu piszesz,Tusk musi odejść z całym tym czerwonym,komunistyczno-konfidenckim łajnem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie.. A JAKIE KONSEKWENCJE PONIESIE LOMBARD?? Bo gdyby wreszcie Lombardy/Komisy zaczeły płacić wysokie mandaty za "odnalezienie u nich fantów".. to i popyt na takie "rarytasy" trochę spadł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie.. A JAKIE KONSEKWENCJE PONIESIE LOMBARD?? Bo gdyby wreszcie Lombardy/Komisy zaczeły płacić wysokie mandaty za "odnalezienie u nich fantów".. to i popyt na takie "rarytasy" trochę spadł...
Póki tusk nie odejdzie nic w tym temacie się nie zmieni,im to pasuje,tolerują to bo " TO " ta sama dziedzina,wszystko polega na złodziejstwie,paserstwie i na dymaniu tego biednego,okradzionego już ze wszystkiego NARODU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...