Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

13-letnia Julia odnaleziona. Kilkaset kilometrów od domu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 czerwca 2017 r. o 23:00 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Skąd miała na bilet? Galeria?! I wszystko jasne. To jest Galerianka.
 500+, brawooooooo pisowce, być może bedziecie mieli kolejnego obywatela na 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyłek przetrzepać pannie.Takie małolaty to najgorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie wychodzi bezstresowe wychowywanie jak by od malego dostala paskiem kiedy zasluzy to by sie zastanowila. Ja zostalem tradycyjnie wychowany wiec znam pasek i jestem ogarniety i nigdy mi po glowie takie glupotu nie chodzily. Dzieci maja za duzo praw a rodzicow sie ogranicza w kwesti wychowywania dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha a później taka grzeczna była a uciekła sobie gdzieś w Polskę gówniara 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ją tam zawiózł też policja nic o tym nie pisze bo na pewno to nie był kolega w jej wieku... i gdzie spała w nocy jak pojechała tyle kilometrów od domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córciu, jak będziesz grzeczna, kupię ci srebrną bransoletkę. - Phi... wczoraj, za to że byłam niegrzeczna, dostałam złotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzę, żeby na miejscu były spekulacje o tym, że dziewczyna była galerianką. Swoją drogą, co myśleć o mężczyznach, którzy wykorzystują w ten sposób często nieletnie/niepełnoletnie dziewczyny? Pedofilia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to wlasnie jest wychowanie bezstresowe, rob co chcesz, idz do kąd chcesz ja nie mam prawa cie ukarac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...