Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przestańcie zabierać rodzicom 70% ich dochodu w postaci podatków, para-podatków, ZUSów itp. to z pewnością stać ich będzie aby kupić dzieciom książki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie zabierać rodzicom 70% ich dochodu w postaci podatków, para-podatków, ZUSów itp. to z pewnością stać ich będzie aby kupić dzieciom książki.
Właśnie ! Dajcie rodzicom za ich pracę takie wynagrodzenie żeby nie musieli otrzymywać śmiesznych dofinansowań w postaci np. 25 zł . A nie po 15 latach 1700 na rękę i nie wiesz co masz z ta kasa zrobić. Czy opłacić rachunki czy zainwestować w dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuły propagandowe jak za PRLu. Dziennikarz powinien nie uprawiać propagandy lecz raczej krytycznie oceniać działania rządzących, patrząc im na ręce i zadawać trudne pytania. A tu co mamy? Propaganda przez wielkie P. To nie dziennikarze, to funkcjonariusze aparatu propagandy. Precz z taką prasą! Już wole ulotki reklamowe z wycieraczki spod drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby darmowe podręczniki dorównały poziomem nauczania elementarzowi Falskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie darmowe podręczniki, to podręczniki kupione za nasze podatki. Proszę nie siać głupiej propagandy, rodem z PRL-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego podręczników nie dostaną uczniowie klas III?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Środki powinny być rozdysponowane dla wszystkich uczniów , mając dziecko w 6 klasie przez wszystkie lata kupujemy sami podręczniki, zanim doczekamy sie dofinansowania to dzieci wyjdą już ze szkoły , a przecież wszyscy płacimy na to podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie...a gdzie klasa III? Z tego co widzę, moja mała się nie załapie...teraz idzie do 3. W tym roku dostają też 4. Ale za rok też się nie załapie, bo wtedy dofinansowanie dostanie 5. To nie fair. Dlaczego skoro inni nie będą musieli płacić, ja muszę i inni w mojej sytuacji. O co tu chodzi? Kto wpadł na taki głupi pomysł. Komplet do 3 klasy z serii "Odkrywam siebie i świat. Ja i moja szkoła" , który kupuję mojej córci kosztuje ok 320 zł. co roku jest podobnie. Że nie wspomnę o innych wydatkach, i podwójnej wyprawce plastycznej. I paru innych opłatach które wychodzą na jaw co roku na początku. I cóż...gdzie jest logika rządu w tych decyzjach? Czy ktoś może mi uzasadnić skąd taki pomysł się wziął, i dlaczego akurat tak to rozwiązano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...