Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

165 ras psów na międzynarodowej wystawie w Targach Lublin (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 grudnia 2016 r. o 14:47 Powrót do artykułu
trzeba mieć odchyłki , żeby takiego cielaka trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
trzeba mieć odchyłki , żeby takiego cielaka trzymać
 to widać na zdjęciu jak cielak sie zachowuje wobec swojego pana,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizacja pozostawia wieeele do życzenia!!! Bilety po 12zł normalny i 8zł ulgowy (lekka przesada), ale 15zł za parking to jest jawne naciąganie i bandyctwo !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, wystawa się udała ceny jak wszedzie za darmo nic niema. Parking za 15 zł no coż ja zwróciłem i zaparkowałem przy Arenie to 4 min drogi ale za darmo a ze deszcz - przeciesz się nieroztopię. A co ma gosciu wielkosc do potrzeby trzymania psa - jezeli komus sie taki podoba to dlaczego ma z takiego psa rezygnować. Ja dzieki wystawie postanowiłem zakupic Labradora bo taki mi się spodobał. Oby więcej się działo w Lublinie. Zadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do cen parkingu do w Poznaniu na wystawie psow kosztuje 50 zl a np. w Przemyslu jest gratis ale wejsciowka dla zwiedzajacych 12 zl to faktycznie przegiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tyle zdjec tylko pare dobrych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...