Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
grzegorz c. jak taki delikatny ,to może wezmie robote z widłami przy wywalaniu gówna z obory,tam jedynie można zarobić od krowy z tyłu hehe,nie wszyscy wiedzą ,że mamy podobnych obiboków tych agentów tomków coś koło 10 tysiecy ,3 dywizje ! niebieskich ptaszków ,którzy zaraz przejdą na zapracowaną emeryture,do dupy z taką polską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie macie żadnych ciekawych tematów w DW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzegorz c. jak taki delikatny ,to może wezmie robote z widłami przy wywalaniu gówna z obory,tam jedynie można zarobić od krowy z tyłu hehe,nie wszyscy wiedzą ,że mamy podobnych obiboków tych agentów tomków coś koło 10 tysiecy ,3 dywizje ! niebieskich ptaszków ,którzy zaraz przejdą na zapracowaną emeryture,do dupy z taką polską
A u was w Rasji takich niet? Jebał was pies!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u was w Rasji takich niet? Jebał was pies!
my w Rosji ,jak bijemy "uchodzców",to nam jeszcze milicja pomaga,a nie ,jak w tej geyowskiej jewropie ,tiebja tiepier toże jebała sobaka i wsiechmnogichdrugichujaszczich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i policjnt duren i ten pedal z nowego sacza tez duren , wielki mi zart , naprawde nie mam pojecia co w tym smiesznego a 1,25 mln ludzi ogladajacych to potwierdza fakt jak to wystarczy zesrac sie w krzakach sfilmowac i mozna zostac slawnym bo takie mamy durne spoleczenstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga bo łapią, ale jaja, wolny kraj, chyba się poleję ze śmiechu. to nawet skopiować i wkleić już nic nie można, a oddychać można, litości, ludzie ludziom głowy ucinają a sądy mają się zajmować takimi bzdetami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie pisać, to za wklejanie takich głupot i podszywanie się pod innych powinien być publicznie napiętnowany, by raz na zawsze zapamiętał, iż sieć jest przedłużeniem tzw. przestrzeni publicznej. Reszta świadczy już bardziej o jego otoczeniu niż nim samym, bo jak można przeczytać ma biedak jakieś rozdwojenie jaźni i totalny brak poczucia przyzwoitości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie przestępstwo, kopiuj-wklej. Za dzieciaki już się biorą!!! Wszystkich nas nie pozamykacie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"45-letni Grzegorz C. z Lublina, funkcjonariusz jednej ze służb specjalnych" Facet specjalnej troski Wypier.dolić gnoja ze służb specjalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i policjnt duren i ten pedal z nowego sacza tez duren , wielki mi zart , naprawde nie mam pojecia co w tym smiesznego a 1,25 mln ludzi ogladajacych to potwierdza fakt jak to wystarczy zesrac sie w krzakach sfilmowac i mozna zostac slawnym bo takie mamy durne spoleczenstwo
NIESTETY TAKĄ MAMY NIEDOROZWINIĘTĄ MŁODZIEŻ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wychowal takiego potwora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W GROMie służą żołnierze, a nie funkcjonariusze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wychowal takiego potwora
chodzi ci o tego 45-latka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sam Duda ma dystans do siebie i nie chciał, by autor ponosił konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i policjnt duren i ten pedal z nowego sacza tez duren , wielki mi zart , naprawde nie mam pojecia co w tym smiesznego a 1,25 mln ludzi ogladajacych to potwierdza fakt jak to wystarczy zesrac sie w krzakach sfilmowac i mozna zostac slawnym bo takie mamy durne spoleczenstwo
  To, że ma tyle wyświetleń oznacza może, że humor jest, tylko nie trafia w twoje gusta? To, że coś spełnia oczekiwania innych, ale nie twoje, nie oznacza od razu, że jest beznadziejne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  "45-letni Grzegorz C. z Lublina, funkcjonariusz jednej ze służb specjalnych"
  Kiedy się ma 45 lat - to najwyższy czas wyjść z piaskownicy - choć i tak jest o trzydzieści pięć lat za późno! Jeśli w służbach specjalnych jest więcej takich "bochaterów" o IQ równym temperaturze ciała - to ja zaczynam się bać o własne bezpieczeństwo i o bezpieczeństwo Państwa...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sam Duda ma dystans do siebie i nie chciał, by autor ponosił konsekwencje.
Biedaczysko ten Duda. On taki dobry "nie chciał, by autor ponosił konsekwencje", ale co on bidny ma do powiedzenia w tym kraju. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać do służb przyjmują teraz idiotów.Takie czasy Grzesiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowocześni "mądrzy inaczej" mają wielką ochotę na zrobienie zadymy w kraju i jak nic się nie dzieje, to wymyślają historie, żeby ośmieszyć wszystkich normalnych i wszystko, co jest zgodne z prawem. Na szczęście lewactwo ma nikłe szanse w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowocześni "mądrzy inaczej" mają wielką ochotę na zrobienie zadymy w kraju i jak nic się nie dzieje, to wymyślają historie, żeby ośmieszyć wszystkich normalnych i wszystko, co jest zgodne z prawem. Na szczęście lewactwo ma nikłe szanse w naszym kraju.
  Naprawdę myślisz, że ktoś wziął ten odkręcony filmik na poważnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...