Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I w ten oto sposób świat stał się trochę bezpieczniejszy. A swoją drogą w jakim to języku "...Prowadził włóczęgi tryb życia..." ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze. jednego mniej musimy utrzymywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tego chwasta. Nie będzie żył na koszt społeczeństwa. Do każdej celi należy dostarczyć mocny sznur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie chciał na złość komuś zrobić,a tu przez pomyłkę nikt go nie odciął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Brawo dla tego chwasta. Nie będzie żył na koszt społeczeństwa. Do każdej celi należy dostarczyć mocny sznur.
Trochę to cyniczne, ale za życia nikt o nim dobrze nie mówił, a tak przynajmniej ktoś wieczne odpoczywanie zmówi za niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego śmiecia mniej... spalić chwasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie wstyd wam co wy wypisujecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gracja napisał:
Ludzie nie wstyd wam co wy wypisujecie?
Prawda jest taka, że kiedy wyszedłby na wolność, to na bank kradłby dalej.. kto wie czy nie byłby Pan/Pani następną ofiarą takie skur...stwo ma już we krwi
Ostatnio edytowany 10 grudnia 2009 r. o 11:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gracja napisał:
Ludzie nie wstyd wam co wy wypisujecie?
A czego mają się ludzie wstydzić? Prawda taka, że z tego chwasta prawego człowieka już nie zrobisz.. Nie ma się co nad nim litować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od początku swego istnienia miał przegrane.Może nie miał go kto wychować,zabrakło miłości.Mam dzieci w tym wieku i wiem,że nie jest łatwo. Po prostu zagubione,nieszczęśliwe dziecko.Jakie życie -taka śmierć.Pomodlę się za jego zbłąkaną duszę.Proszę,nie nazywajcie tego dziecka chwastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mmm~ napisał:
Od początku swego istnienia miał przegrane.Może nie miał go kto wychować,zabrakło miłości.Mam dzieci w tym wieku i wiem,że nie jest łatwo. Po prostu zagubione,nieszczęśliwe dziecko.Jakie życie -taka śmierć.Pomodlę się za jego zbłąkaną duszę.Proszę,nie nazywajcie tego dziecka chwastem.
Nie oczekuj współczucia, ci hipokryci potrafią jedynie płakać nad losem pijaków zabijających siebie lub kogoś w swoich autach a reszta ich nie obchodzi. Ten chłopak nie urodził się złodziejem, nikt jednak nie potrafił go wychować i nikogo nie obchodził jego los. To smutne bo takich ludzi jak on jest wielu, pozostawieni sami sobie dokonują najczęsciej złych wyborów w życiu a później nie ma już odwrotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek tyra jak wół , a przyjdzie taki pasożyt i go okradnie . Mnie wielokrotnie okradali złodzieje , dawno temu pożyczyłam od koleżanki wózek głeboki dla dziecka, to przyszedł złodziej i mi ten wózek ukradł sprzed drzwi, żeby móc wozić dziecko i oddać kolezance mąż musiał sprzedac parę rzeczy z mieszkania i w komisie kupił taki (ten sam?) wózek . To tylko jeden malutki przykładzik z mojego zycia ,a było ich dużo wiekszych... Nie żal mi złodziei , tego "dzieciaka" też nie ,sam sobie wymierzył sprawiedliwość . Niech mu wybacza pokrzywdzone przez niego osoby .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie zycie taka śmierć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję o szacunek dla tego zagubionego chłopaka j jego bliskcih! Zanim cos napiszecie pomyslcie o tym ze nie znacie jego prawdziwych losow, wiec nie oceniajcie. A to co sie stalo trzeba nazwac tragedia. Rozumiem oburzenie na kradziez ale to nie powod by nazywac kogos chwatsem lub cieszyc sie z czyjejs tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MG napisał:
Apeluję o szacunek dla tego zagubionego chłopaka j jego bliskcih! Zanim cos napiszecie pomyslcie o tym ze nie znacie jego prawdziwych losow, wiec nie oceniajcie. A to co sie stalo trzeba nazwac tragedia. Rozumiem oburzenie na kradziez ale to nie powod by nazywac kogos chwatsem lub cieszyc sie z czyjejs tragedii.
Na wyposażeniu każdej celi obowiązkowo wprowadzić gustownie zawiązany sznur. Jeśli wiezień wyrazi taką chęć - można powiesić krzyż, niech wybiera w spokoju. Nie interesuje mnie wychowywanie chwasta, ale to, aby nigdy więcej nie zrobił nikomu krzywdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwżam że nie wszyscy powinni się wypowiadać w tej sprawie,zwłaszcza ci którzy mają podobny wiek i każdego ranka podane śniadanko do stołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby był uczciwy to by nie kradł, mógł roznosić ulotki i inne rzeczy. Gdyby wyszedł kradł by dalej a może po jakimś czasie był by skłonny nawet kogoś zabić. Wcale mi go nie szkoda, wiele razy widziałem takich chwastów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Uwżam że nie wszyscy powinni się wypowiadać w tej sprawie,zwłaszcza ci którzy mają podobny wiek i każdego ranka podane śniadanko do stołu.
a co to ma do rzeczy? ci, którzy "codziennie mają podane śniadanko" najczęściej są ofiarami bandziorów, którzy śniadanka nie mają. Poza tym, ten chłopak najprawdopodobniej sam odebrał sobie życie, za rozboje tylko przebywał w areszcie, masz do kogoś pretensje? Mój znajomy stracił oko, bo miał pecha spotkać paru kilkunastolatków we własnym mieście około 19stej. Chcieli telefon, pobili go przy okazji. To, że ofiara ma stabilny byt, znaczy, że zasłużyła sobie? Rozboje powinny być karane co najmniej kilkuletnim więzienie, bez żadnego zawieszania kary. A więzienia powinny być dotkliwe, to nie mogą być chotele. Głód i chłód kontrolowany jest wskazany w takich wypadkach a wyznaczony przez UE metraż to głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MG napisał:
Apeluję o szacunek dla tego zagubionego chłopaka j jego bliskcih! Zanim cos napiszecie pomyslcie o tym ze nie znacie jego prawdziwych losow, wiec nie oceniajcie. A to co sie stalo trzeba nazwac tragedia. Rozumiem oburzenie na kradziez ale to nie powod by nazywac kogos chwatsem lub cieszyc sie z czyjejs tragedii.
Nie wiesz o czym mówisz! Problemem tego zafajdanego kraju jest to, że jest wielu takich dobrych inaczej jak Ty, którzy litują się nie nad tymi co trzeba. Nikt nie lituje się i nie pomaga z taką ofiarnoscią ofiarom gwałcicieli, bandytów, złodziei i innej maści wynaturzeńcom. Natomiast wielu jest takich co ujadają, jak to źle miały w życiu te mendy i trzeba im współczuć a ofiary zostawia się samym sobie. Zastanów się człowieku, nie potrzeba nam takich matek Teres w i tak już bandyckiej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Złodziejskiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AŻ MI PO BANDZIORZE ŁZY PO du*** LECĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...