Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18 tysięcy widzów na otwarciu Areny Lublin

Utworzony przez monia22, 28 września 2014 r. o 22:34 Powrót do artykułu
Wyszła jak zwykle wielka chała :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłaś w ogóle, czy oglądałaś w tv?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka " Baska " Przepraszamy!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingstan TVNowski dostał igrzyska. Tyle im zostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za kasę sprzedali ok.40% biletów, ostatecznie pozbyli się ok. 74% biletów, czyli wychodzi na to, że ludzie będą zapełniali ten stadion jak dostaną wejściówki za darmo.... ten stadion to porażka biznesowa. Ci co krzyczeli, że jest super, stadion potrzebny itd., niech się wpiszą na listę i będą otrzymywali rachunki do zapłacenia za ten przybytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurde ale tłumy były, mym Lisowską na żywo zobaczyć...ja niestety akurat we Wrocku musiałem być- zaległe egzaminy :( szaleństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impreza byla zajeb... trochę ludzie byli spięci, ale z każda minutą było lepiej, później zabawa na 102!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym bałwanom nic się nie podoba. Najlepiej nie budować, nie rozwijać stać w miejscu. Za to postawić wiele pomników "Kaczce', wszystkie place powinny być nazwane przez prezesa imieniem jego brata i bratowej a całością powinien zarządzać wielki Czekista Macierewicz. Ja proponuję pójść dalej: zdelegalizować wszystkie partie polityczne oprócz jednej właściwej, zamknąć szkoły, fabryki , nie budować dróg, lotnisk itp. postawić wszędzie wielkie pomniki wielkiego prezydenta i jego żony, zgasić prąd a władzę oddać Trójcy: Jaruś, Antek i ich sponsor ojciec Tadeusz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cukrownia byłaby lepszym pomysłem ale ją zlikwidował kto obecny prezydent  w czasach gdy pełnił stanowisko w Min. Skarbu BY ZYŁO SIĘ LEPIEJ PO  to jeden syf zapamiętajcie wyborcy na jesieni 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...