Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

20 lat temu ostatni Żuk wyjechał z fabryki w Lublinie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2018 r. o 12:20 Powrót do artykułu
Dobrze  że cała ta fabryka padła, bo hójowe aua zawsze robili. Ja do firmy tylko mercedesy kupywam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od tych mercedesów jesteś napięty jak plandeka na żuku. P.S. Historia mercedesa zaczyna się w Polsce. Trzeba sięgnąć do historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy żuk powinien trafić jako eksponat do muzeum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Balcerowicz wziął i kur*a ostudził gospodarkę... na amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jelcz – przedsiębiorstwo motoryzacyjne w Jelczu-Laskowicach oraz marka samochodów ciężarowych i autobusów . W wyniku restrukturyzacji w 2008r. produkcję zakończono, a budynki (na filmie biurowiec BOT) wyburzono - i wysadzono !!!. Sprawcy? nadal na wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej więcej w tym czasie jeden mędrzec zaczął wdrażać plan "schładzania gospodarki" co mu sie udało w całej Polsce.Dziś w najlepszym wypadku zachodnie koncerny otwierają w Polsce z wielką pompą montownie bo siła robocza najtańsza w Europie. Ile to dużych zakładów pracy /fabryk zostało zlikwidowanych w naszym mieście? Może ktoś zliczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facebook.com/KrajJakPoWojnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1986 rok pamiętacie? średnia dobra pensja ca30 tyś miesięcznie, nowy maluch 800 tys. zł., nowy duży fiat 1,5 mln zł., mercedes 12 mln zł. Volvo 25 mln zł. To były czasy okupacji sowieckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem kiedyś żuka, na pace spłodziłem nawet pierworodnego, to były czasy, jeździłem z pierzem aż do Gdańska i Poznania 3 razy w tygodniu, a wracałem z meblami, spało się w aucie i czego tam sie nie robiło. Zarobiłem tym żukiem majątek, 3 domy dla dzieci postawiłem i wszystkie porządne studia pokończyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak solidaruchy objęły swoje rządy to FSC zostało rozgrabione między swoimi, tak jak teraz stołki dostają swoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było kupować Żuki, nie mercedesy, fordy czy volkswageny, to by FSC nie upadła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Trzeba było kupować Żuki, nie mercedesy, fordy czy volkswageny, to by FSC nie upadła.
 nic by nie pomogło, firma upadła bo ktoś musiał się wzbogacić, tak samo jak teraz nie ma pieniędzy na  np. służbę zdrowia ale przy korycie ci pobrali sobie porzadne nagrody        "........  W sumie na nagrody poszło aż 1,5 mln zł, w tym premier Beata Szydło dostała 65,1 tys zł, a Mateusz Morawiecki 75,1 tys zł. Pozostali członkowie rządu, także zostali dobrze nagrodzeni:  Gliński Piotr    72 100 zł,  Gowin Jarosław  65 100 zł,  Morawiecki Mateusz   75 100 zł,  Adamczyk Andrzej   70 100 zł,  Bańka Witold   72 100 zł,  Błaszczak Mariusz  82 100 zł,  Gróbarczyk Marek   65 100 zł,  Jurgiel Krzysztof   65 100 zł,  Kamiński Mariusz    65 100 zł,  Kempa Beata    65 100 zł,  Kowalczyk Henryk    65 100 zł,  Macierewicz Antoni    70 100 zł,  Radziwiłł Konstanty   65 100 zł,  Rafalska Elżbieta    70 100 zł,  Streżyńska Anna    72 100 zł,  Szyszko Jan   70 100 zł,  Tchórzewski Krzysztof    70 100 zł,  Waszczykowski Witold    72 100 zł,  Witek Elżbieta    65 100 zł,  Zalewska Anna    75 100 zł,  Ziobro Zbigniew   72 100 zł..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego pzprowca BUCHOLTZA Polacy powinni na kopach odstawić do jego pryncypała sorosa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
1986 rok pamiętacie? średnia dobra pensja ca30 tyś miesięcznie, nowy maluch 800 tys. zł., nowy duży fiat 1,5 mln zł., mercedes 12 mln zł. Volvo 25 mln zł. To były czasy okupacji sowieckiej.
 u mnie w gminie okupacji nie było 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KRZYSZTOF ŻUK ? ma osiem lat dopiero to do 20 mu jeszcze hohoho i co ? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jest w ratuszu i w jesieni powróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
miałem kiedyś żuka, na pace spłodziłem nawet pierworodnego, to były czasy, jeździłem z pierzem aż do Gdańska i Poznania 3 razy w tygodniu, a wracałem z meblami, spało się w aucie i czego tam sie nie robiło. Zarobiłem tym żukiem majątek, 3 domy dla dzieci postawiłem i wszystkie porządne studia pokończyły.
 W tym pierzu?Ten pierworodny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FIAT 125p kosztował 1/10 ceny samochodów niemieckich - mija własnie 50 rocznica rozpoczęcia prod. Fiata 125p (28.11.1967). W polskiej wersji zastosowano starszy silnik 1,3 l, miał za to nowoczesne hamulce, niezależne przednie zawieszenie i stabilizator skrętny. sorosowy ekonomiczny morderca BUCHOLTZ zniszczył FSM i inne fabryki samochodów w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w Egipcie są do dziś, o szerszym podwoziu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...