Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

23. Finał WOŚP w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez oxide, 11 stycznia 2015 r. o 18:30 Powrót do artykułu
Przecież żebractwo jest w Polsce zakazane i karalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla zlotego melona, mrowki calej tudziez jasnej sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam więc nadzieję że nie będziesz korzystał z tego żebractwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam więc nadzieję że nie będziesz korzystał z tego żebractwa
 
Mam więc nadzieję że nie będziesz korzystał z tego żebractwa
  Nie korzystam, bo zawsze leczę siętylko w prywatnej służbie zdoriwa. To ty korzystasz z moich pieniędzy ukradzionych mi jako tzw. podatek dochodowy. Czy jeśli zarabiam miesięcznie 20x więcej od ciebie, mam w państowym szpitalu 20x lepszą obsługę? No i to jest koniec dyskusji z tobą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J.O. to złodziej jeb-ny. Ludzie wplacajcie pieniądze na prywatne konta dla dzieci i ich rodzin. WOSP to utrzymanie dla sztabu ludzi. Owsik nie odzywa się przez cały rok. A w dwa dni musi zarobić na cały rok. Szczęśliwy pierdolo.y bezrobotny. Pomagajmy jak najbardziej ale nie przez ręce tych kur.w !!!!!!!!!!! HWDO!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli Wasze dziecko lub inny członek rodziny byłby ratowany dzięki sprzętowi z serduszkiem inaczej byście podchodzili do tej akcji. ja doświadczyłem tego i zawsze coś wrzucę do puszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórych zmanipulowano dokładnie. Pomyślcie ludzie, że to tylko propaganda podprogowa. Wyposażenie szpitali idzie w miliardy, a nie w miliony. Warto przy tym zauważyć, że nawet, gdy do szpitala trafi sprzęt zakupiony przez Owsiaka z naszych pieniędzy, to jeszcze trzeba dużo środków włożyć, by mógł działać plus jego obsługa. Bywało tak, że stał w piwnicy, bo szpitala nie było stać na jego uruchomienie albo też był bezużyteczny, dlatego że Owsiak nie konsultował z lekarzami, czego potrzebują, a zaprzyjaźnione mediodajnie robiły klakę beniaminkowi IIIRP. Jeśli chodzi korzystanie z aparatury przez takich jak ja, to się nie martwcie. Płacę składkę zdrowotną przez kilkadziesiąt lat, poza tym jestem obywatelem mojego państwa, płacę podatki również, więc proszę mnie jakimś Owsiakiem nie szantażować. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cała niedziela zwalona, czy TV czy w internecie i w dodatku na ulicy byłem molestowany przez żebraków którzy kwestowali na wykwintne  życie króla żebraków nijakiego owsika,jeszcze dzisiaj zbiera mnie na wymioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli Wasze dziecko lub inny członek rodziny byłby ratowany dzięki sprzętowi z serduszkiem inaczej byście podchodzili do tej akcji. ja doświadczyłem tego i zawsze coś wrzucę do puszki.
Cel uświęca środki?   Wspierałem działania WOŚP czynem i finansowo do czasu sprawy założonej przez J. Owsiaka blogerowi "matka kurka", bo cel nie może przesłaniać środków.   Rozgrzeszanie braku transparentności w finansach WOŚP zaaowocowało zamordyzmem w postaci usunięcia siłą dziennikarza z konferencji prasowej, a dwa dni później odmowa akredytacji do studia TV publicznej(utrzymywanej z abonamentow i budżetowych subwencji) dla innego dziennikarza.   Ostatnie działania WOŚP mogą wskazywać na to, że to tej organizacji są na rękę wszelkie braki, niedoskonałości i dezorganizacja narodowej służby zdrowia, a problemy zdrowotne obywateli doskonałym alibii dla braku finansowej transparentności.   W obliczu zaistniałych faktów nie uważam, że źle powinni czuć się wszyscy, ktorzy oczekiwali od WOŚP pełnej jawności w wydawaniu zbieranych publicznie pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie mi halo! Zastanówcie się czasami nad sobą zamiast komentować zachowanie innych. Spójrzcie najpierw na siebie, później na innych. Deb0308 - Sprawdz naszą stronę:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...