Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

25 lat szpitala przy al. Kraśnickiej. Pracownicy z medalami [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 października 2017 r. o 20:09 Powrót do artykułu
NAPISZCIE ILE BYŁO ZGONÓW SPOWODOWANYCH PRZEZ DZIAŁANIE PRACOWNIKÓW SZPITALA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla P. dr Basieńki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pieniadze dla pielegniarek od zebali to gdzie sa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wynagrodznia pracowników służby zdrowia  to jałmużna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnie podwyżki,ktore jeszcze nie są od lipca wypłacone i gdzie część pracowników dostaje, a część "hołoty" opieki zdrowotnej nie dostanie w tym salowe, sprzataczki, administracja, bo to dla rządu nie  są pracownicy. Dobre minister zdrowia tylko dla części pracowników, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem w szpitalu 10 lat i mam naprawdę mile wspomnienia, tak naprawdę największą pracę wykonują tam związki i Jacek Z. z Solidarności 80.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Ada. ale dla czego sprzątaczki, administracja mają być jako służba zdrowia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu, ten staroć ma tylko 25 lat?! Naprawdę?! To budowano w kocówce lat .80? Toć przecież pochodzący chyba z podobnego okresu szpital dziecięcy od zawsze wyglądał lepiej... Jako osoba dosyć jeszcze młoda wiekiem sądziłem, że to zbudowano w głębokim PRL-u, dawno przed moim narodzeniem, a nie już po...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik ma bardzo słabe informacje,ja miałem kruszone kamienie w nerce już w 1982 roku. Zabieg wykonywał doktor Jośko, któremu jeszcze raz bardzo dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
do Ada. ale dla czego sprzątaczki, administracja mają być jako służba zdrowia?
 a gdzie pracują, w kosmosie, po szkołach a taka ciemna, to też ludzie, jak mozecie się obejść bez sprzataczek, administracji to zapieprzaj za nich, po co są zatrudnieni, mają orać za kromkę chleba i miskę zupy, czy ci odwaliło. Teraz pisowce za leżenie, pieprzenie sie i rozmnażanie dają za darmo 500 zł od zrobienia jednego bachora a ty chcesz aby ludzie za damro pracowali, chora jesteś, to zacznij się w tym szpitalu w końcu leczyć jak jesteś pracownikiem służby zdrowia,  a moze lepiej lecz sie w szpitalu psychiatrycznym bo nie wiesz jacy pracownicy pracują w szpitalach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fedas napisał:
undefined napisał:
do Ada. ale dla czego sprzątaczki, administracja mają być jako służba zdrowia?
a gdzie pracują, w kosmosie, po szkołach a taka ciemna, to też ludzie, jak mozecie się obejść bez sprzataczek, administracji to zapieprzaj za nich, po co są zatrudnieni, mają orać za kromkę chleba i miskę zupy, czy ci odwaliło. Teraz pisowce za leżenie, pieprzenie sie i rozmnażanie dają za darmo 500 zł od zrobienia jednego bachora a ty chcesz aby ludzie za damro pracowali, chora jesteś, to zacznij się w tym szpitalu w końcu leczyć jak jesteś pracownikiem służby zdrowia,  a moze lepiej lecz sie w szpitalu psychiatrycznym bo nie wiesz jacy pracownicy pracują w szpitalach
 byś się wstydziła dzieci wyzywać od bachorów...  ty coś bierzesz ? bo jak czytam to mam takie wrażenie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...