Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

267 dni w kolejce do endokrynologa w Lublinie. Najdłużej w Polsce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2016 r. o 14:03 Powrót do artykułu
To już nie rekord, niedawno TVP Info poinformowała, że we Wrocławiu czeka się... 8 lat!!! Czy to nie ukryta eutanazja? J. Łukasiewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO ŚMIERCI :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak takie braki kadrowe to czemu nie ma wolnych miejsc specjalizacyjnych dla rezydentów w szpitalu, niech będa szczerzy endokrynolodzy i powiedza ze blokuja miejsca bo chodzi o pieniadze z gabinetow a nie mowia o brakach kadrowych bo lek lubelski konczy co roku 350 osob i wcale nie wyjeżdżają jak to jest w zwyczaju mówić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak to jest, że nikomu to nie przeszkadza i nikt nie protestuje (za to na protesty KODu ludzie ostro maszerują)! Proszę sobie wyobrazić, że można się leczyć normalnie, ale tylko prywatnie. Mam wykupione ubezpieczenie medyczne w firmie na L... i kardiologa od pierwszej wizyty do ostatniej załatwiłem w 8 dni roboczych (razem z echo, holterem i konsultacją profesorską). W takim razie gdzie są moje pieniądze ze składki zdrowotnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjalizacja z pediatrii 5-6 lat potem specjalizacja szczegółowa np endokrynolog 2-4 lata .większość ludzi myśli ze po studiach jest się super fachowcem a tu jeszcze do 10 lat nauki po studiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 lekarzy w całym województwie?? i konsultant "koryto ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier...wszystko dazy do calkowitej prywatyzacji sluzby zdrowia i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...