Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja bym wolał żeby zamiast tańczyć zbudowali by jakaś drogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Żuk znowu robi sobie szopkę zamiast brać się do roboty. PRECZ Z LENIEM ŻUKIEM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do czego ten kraj zmierza, szopki jakieś robią dobre miny i fałszywe uśmiechy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezradny Żuk podskakuje, tylko to potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietne obchody. Miasto spotkało się na wspólnej majówce. Marudy, że niech budują drogi zamiast poświętować to niech siedzą w zapyziałych swoich domkach... Jeszcze jedno, co za banda obłudników stała na placu z wypocinami typu "smoleńsk, tej zbrodni nie nigdy wybaczymy" i innymi bzdurami. Ludzie przyszli cieszyć się ze święta a grupa nawiedzonych stała cały czas na środku Placu Litewskiego. Nie mogli sobie pójść postać na placu Kaczyńskiego???? PS. Jeżeli tak uważają się za katolików, to chyba jakiś odłam typu pislam. Prawdziwy chrześcijanin zawsze wybacza. A jeszcze zbrodni-jakiej kuźwa zbrodni???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A firma budująca lotnisko olała Święto i jej sprzęt pracował przez cały dzień. W szanujących się krajach jest nie do pomyślenia aby zlekceważyć święto państwowe tej rangi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAdziu pieknie sie prezentujesz w tym prezydenckim polonezie!! JEstem dumna z Ciebie!!! Pozdrowienia z Zabrza Siostrzyczko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...