Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do roboty lenie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To parlament powinien uchwalić, że nauczyciel zasługuje na szacunek a kto nie będzie szanować to na Sybir.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel stażystka na początku drogi otrzymuje 2700 zł brutto, wykwalifikowany pracownik w firmie prywatnej by dostać takie pieniądze musi przepracować kilka lat... i to bez wakacji, ferii, wolnych świąt ....Wniosek sam się nasuwa...I niech nikt nie mówi że pracują po pracy bo widziałam nie raz jak nauczyciele sprawdzają testy podczas przerw międzylekcyjnych...Jeżeli uważają że zarabiają za mało niech pójdą do prywatnych firm by poznać prawdziwe życie pracownika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki rynek. Szacunkiem cieszą się hydraulicy czy murarze a nie nauczyciele. Może dlatego, że nie ma karty murarza a hydraulik pracuje 8 godzin dziennie(jak ma dobrego szefa, bo inaczej do bólu)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karta nauczyciela już dawno powinna zostać wycofana a praca nauczyciela oceniana po wynikach  .... Każdy by chciał mieć tyle wolnego czasu i takie zarobki...i jeszcze narzekają..." nóż w kieszeni się otwiera"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szacunek trzeba zapracować tak mówili starsi ludzie, nauczyciel przed wojną poczytajcie siłaczkę czy nawet szatana z 7 klasy to zobaczycie w jakich luksusach żyli. W mojej rodzinie było wielu pedagogów i przedwojennych i nigdy nie wspominali o dobrobycie tylko o tym iż czasem za pare groszy ciesząc się ze mieli piec i czyste pomieszczenie a którzy z przerażeniem patrzyli na dzisiejsze szkolnictwo i nauczycieli podkreślając iż kiedyś uczono dziś tylko przekazuje się wiedzę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iście przykładna postawa wychowawcza nauczycieli, strajki,wrzaski trąbki...no nie było palących się opon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wszyscy 8 godzin. Do roboty miernoto. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tajta minie rok urlopu wypoczynkowego   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kiedy wybierałam studia liczyłam na to, że będę miała dwa miesiące wakacji, ferie i mnóstwo innych wolnych dni. Okazuje się, że to nieprawda." - właśnie nam pokazują dlaczego wybierają zawód nauczyciela. Jak znam nauczycieli, bo mam z nimi do czynienia służbowo. To najbardziej roszczeniowa grupa, która jedno potrafi robić najlepiej - walczyć o swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im wiecznie mało... ja też jestem za tym, żeby zarabiali za wyniki ich nauczania, a nie siedzenie na dupie. Mało który jest nauczycielem z powołania, takim, który na prawdę się do tego nadaje. Większość wepchala się do budżetówki DLA KASY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zarabiam 2500 brutto, w dodatku boję się zwolnienia, bo z tym roku szkolnym znów nie mam z kim dziecka zostawić, bo nauczyciele co chwila mają wolne, a ja muszę brać wolne z pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie, że wszyscy nauczyciele z Lublina mają obowiązek wzięcia udziały w 16-godzinnym szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa? Szkolenie obejmuje tematy takie jak: jak zachowywać się podczas próby samobójczej ucznia, jak radzić sobie z agresywnym uczniem, co robić podczas ataku terrorystycznego, itp. Wszyscy wiemy, że dziś są to realne zagrożenia w naszych szkołach. Ale nauczyciele mają to gdzieś. Większość z nich buntuje się, nie chce wziąć udziału w takim szkoleniu, bo to szkolenie odbywa się poza godzinami lekcyjnymi. Twierdzili nawet, że ta tematyka nie jest związana z ich obowiązkami, choć jak wół mają napisane w zakresie obowiązków, że mają dbać o bezpieczeństwo uczniów. Ale oni nie chcą, bo ich czas wolny to świętość, którego nie wolno tykać nawet po to, by nasze dzieci były w szkole bezpieczniejsze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister edukacji to swego rodzaju szef nauczycieli. Ile szef powinien zarabiac więcej od pracownika? 30%, 40%..... a teraz sprawdźcie ile zarabia minister edukacji a ile nauczyciel (średnio).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyście doprowadzili do usunięcia niesłusznie finansowanej 2 lekcji religii w tygodniu przez Państwo to byście średnio mieli ok. 200 pln miesięcznie na pasku do przodu, ale jesteście zbyt głupi na taką analizę. Pozdrawiam nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kiedy wybierałam studia liczyłam na to, że będę miała dwa miesiące wakacji, ferie i mnóstwo innych wolnych dni." hehe i to jest właśnie motywacja do wyboru tego zawodu. ŻADNA MISJA, ŻADNE POWOŁANIE - wolne!!! won z tymi nierobami!!! szkodniki społeczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych co tak się burzą co do zawodu nauczyciela idź jeden z drugim sam popracuj i zobaczymy czy tak będziesz szczęsliwy..do tego teraz uczeń ma więcej praw niż nauczyciel więc jeśli wydaje Ci się, że praca jest lekka to zapraszam znajdź sobie prace i wtedy się wypowiadaj http://preply.com/pl/warszawa/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-polskiego Sam nauczam język polski w szkole w Warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha .... Panią Wojdygę z SP 27 Lublin widzę... Plastyki to ta Pani może uczyć wiejską młodzież w szkole parafialnej a nie mojego syna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...