Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

300 tysięcy na kampanię śmieciową w Lublinie

Utworzony przez Gość, 17 kwietnia 2013 r. o 21:44 Powrót do artykułu
Totalne przegięcie wydawać tyle kasy na takie rzeczy, wystarczyło by dać po ulotce na każde gospodarstwo domowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj płacę za odpady 28 zł miesięcznie. Od lipca ta wszawa banda będzie ode mnie ściągac 50 zł za odpady jeśli je posegreguję . Jak nie zrobie tego do doliczą 19 zł . To złodziejskie działania pod płaszczykiem prawa!Jest nas trzy osoby. Mieszkam w domu i dlatego za karę będę wspierał mieszkańców bloków bo oni niby wytwarzają mniej odpadów? Tabuny lokatorow na stancjach w okolicy miasteczek akademickich wogóle nie jedzą , nie produkują odpadów tylko kołkami d. zatykaja? A wiecie co zrobię ze skoszoną trawą , zgrabionymi liśćmi itp.? Przywiozę w workach pod Ratusz i zrzuce pod nogi temu który ze mnie zdziera kasę!A co! Ulżę sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego sam w bloku mam zapłacić 30 zł., a sam w domku 12??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie redaktorzy, chyba się wam coś popierdaczyło z tymi cenami, czytajcie uchwały ze zrozumieniem bo tylko wprowadzacie ludzi w błąd. odsyłam na stronę um lublin tj. Odpady segregowane gospodarstwo zabudowa wielorodzinna zabudowa jednorodzinna 1 osobowe 12 zł 30 zł 2 osobowe 25 zł 39 zł 3 i więcej osobowe 39 zł 50 zł Odpady niesegregowane gospodarstwo zabudowa wielorodzinna zabudowa jednorodzinna 1 osobowe 16 zł 38 zł 2 osobowe 33 zł 50 zł 3 i więcej osobowe 50 zł 69 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponownie jakiś swojak przygarnie kasiorę a ratuszowy zbawca będzie wychwalał się jakie to niskie ceny wywozu są jego zasługą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Segreguję i: 50 złotych mam płacić za 3 osoby (w tym kilkuletnie dziecko) ????????????????????????????? Teraz płacę za osobę 7,50 czyli razem 22,50, skąd skok o ponad 100% ?>>??????????????????????????????????????????????????????????????// SZOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurka wodna normalnie ręce opadają od tego urzędniczego kretyństwa ! Co za problem wydrukować ulotki w celu wyjaśnienia nowych reguł w sprawie śmieci. Muszą aż wynajmować zewnętrzną firmę ? Lepiej niech Fraglesi zaczną ludziom tłumaczyć w sposób prosty i klarowny jak trzeba będzie segregować śmieci aby mniej płacić. Co takiemu przeciętnemu Kowalskiemu mówi termin z nowomowy urzędniczej frakcja sucha czy frakcja mokra ? Zrobić ulotki na których będą pogrupowane rodzaje śmieci z przykładami włącznie. Co gdzie wyrzucać i do jakiego pojemnika. No i żeby te pojemniki były jednakowe w skali całego kraju bo bez tego będzie niezły Meksyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...