Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oj , to dobrze że można płacić kartą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie 330 i flaszka gratis ;-))) Dodatkowo zarobi budżet państwa, a my wszystkie patrioty -czyż nie tak ;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He,he "wytrzeźwiałka"- kiedyś to się nazywało "żłobek" i mieścił się przy ul. Kawiej. A pełna nazwa brzmiała" Izba Wytrzeżwień".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy będą kraść złoto swoim podopiecznym, jak to robili pracownicy przy ul.Kawiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko pić i nie umierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą kartą to znowu jakiś kawał policyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kogo będzie więcej dzieci,kobiet czy mężczyzn na otwarciu tego lokalu.Ja stawiam na dzieci,a Wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa placówka nie nosi już tak bezdusznej nazwy, bo będzie działać jako Ośrodek Wczesnej Interwencji dla Osób z Problemem Alkoholowym  ich Rodzin.  Cześć, skąd wracasz? Z OWIdOzPAiiR!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest 20 łóżek na 350 tysięczne miasto, w którym w "sezonie" jest na dodatek pewnie z 50 tys. studentów. Poza tym czy Izba obsługiwać będzie tylko miasto czy też okoliczne gminy (w sensie powiat)???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej cenie to chyba wliczyli sen z jakąś panią ;) bo ceny jak w dobrym hotelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny człowiek może tam znależć się sporadycznie. Najczęściej będą to bezdomni z okolic dworców którzy nie zaplacą. Kiedy taki przychodzi dostaje pościel. Wychodzi rano a wieczorem z powrotem jego przywożą -ma wydawaną znowu nową pościel bo "stara" rano zabrana.Kto z Was ma codziennie komplet badań lekarskich i dwa razy w ciągu dnia zmienianą pościel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.jeżeli będzie porozbijany, to nikt jego do izby/ jak by się nie nazywała/ nie zakwalifikuje i będzie miał pobyt-na obserwacje w szpitalu,b/wymagał natychmiastowego odtrucia-pobyt w szpitalu, c/ przed przyjęciem do wytrzeżwiałki badania lekarskie, wykonane w szpitalu, d/ złamania, bóle, krwotok-pobyt w szpitalu 2. żaden lekarz nie weźmie na siebie odpowiedzialności bez kompletu badań na SOR. Lekarze i pacjenci będą czekać bo pierwszeństwo w obsłudze będzie miał pijak dowieziony przez karetkę lub policję.... jesteście naiwni uważając że będą duze zmiany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu!!!! Brawo! Nie będą ich aż tak wozić po szpitalach tylko prawie wszystko od razu na północna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna placic karta i ceny z kosmosu- otwieraja drugie cocomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ż adne BRAWO i Hurra! Alkoholizm to choroba i wg. obowiązującego prawa w obowiązku zajmowaćsię nią ma tzw. służba zdrowia a nie policja. Jak ci śpieszno na Pólnocną to pochwal się że masz trochę trawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szampana nie będzie, ale podróbek to i owszem, najpewniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poświęcenie nowego przybytku to za ile??? Przecież bez tego to dzisiaj nic nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poświęcenie nowego przybytku to za ile??? Przecież bez tego to dzisiaj nic nie ma.
Stanowczo,popartym wieloletnim doświadczeniem i wywodami naukowymi dementuję fakt,iż woda dobra jest na kaca.Chyba,że jest jej trzy krople w szklance wódki.Dlatego też zamiast wymienionej w artykule wody domagam się wódki,która jest dużo pomocniejsza na drugi dzień.W przypadku odmowy doniosę wzorem PO do Parlamentu Europejskiego.W podzięce za pozytywne zajęcie stanowiska zobowiązuję się podskakiwać z KOD-em przez kolejne dwie,no niech będzie trzy soboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czasowo bedzie obowiazywal kwaterunek 24h Czy do chwili kiedy pensjonariusz bedzie zdolny Utrzymac sie na wlasnych nogach I owlasnych silach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak wy ale ja mam pewne zastrzeżenia zwłaszcza w kwestii opłat za pobyt. Miałam męża alkoholika w pracy pracowałam z kilkoma kobietami w podobnej sytuacji. Policjanci gdy zobaczyli maleńkie dzieci i biedę w jakiej żyliśmy mego już byłego męża zawieźli do aresztu a nie na izbę wytrzeźwień, za pobyt w takiej izbie to i tak ja i moje dzieci musieli byśmy zapłacić czego przykładem była jedna ze wspomnianych kobiet której komornik należność ściągną z pensji z odsetkami i opłata za egzekucje, bowiem najłatwiej. Dla tego wiele kobiet właśnie z tego powodu nie wzywa policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...