Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

32. rocznica stanu wojennego w Lublinie. ZOMO na ulicach

Utworzony przez Zdumiony, 12 grudnia 2013 r. o 13:40 Powrót do artykułu
"zrywać plakaty propagandowe" - czy to jest akurat dobry pomysł?!. Mnie się wydaje to trochę niewychowawcze. Co będzie podczas nadchodzacych wyborów?.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tych obchodach będą uczestniczć dizłacze PiS, którzy wcześniej należeli do PZPR i czy tylko będą słuchać przemówień o winach ich matki partii czy też sami je będą głosić. Zastanawia mnie też to, że duże grono działaczy PiS wywodzi się z tamtej partii, łącznie z naczelnym księgowym, który pewnie jest perfewkcyjnymm Panem domu.Wychodzi na to, że JK ma rację, że komuna opanowała kraj bo to widać po nich. Tam jak nie były PZPR to jego potomek np. po św. Rajmundzie czy też bliżęj naszego podwórka Pan M. M. gdzie większość rodziny ze strony M  należała do tej partii i zapisała się dobrze dla tego środowiska w którym działała. Wiem ,że ten skrót mało mówi ale jest on wychowankiem "coś tam , coś tam".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po co wam to było solidarnościowcy, zniszczyliście kraj, a mieliśmy my na dole dostać po 100 milionów i żyć w drugiej japoni a co mamy, głód, biedę, grą większości normalni, uczciwi pracownicy pracują za przysłowiową kromkę chleba i miskę zupy. Za komuny pracownicy byli rozpieszczani, dostawali uczciwe wynagrodzenia, nie tak jak teraz dyrektor, właściciel czy kierownik po kilkanaście razy więcej od pracownika.Wtedy pracownik pracował na umowę o pracę, a teraz grą większości na umowę zlecenie wyrażając na to zgodę, bo najwyżej on sam i jego rodzinę czekałaby głód. Także obecnie mają się dobrze ci co umieją dobrze kombinować na co dzień a w niedzielę siedzieć w pierwszej ławce w kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wtedy ZOMO na ulicach, teraz odpowiednik tamtej instytucji jebie naród wirtualną pałą.   Efekty:   -brak pracy, -głodowe emerytury, -eksmisje na bruk dla biedoty, -brak ochrony zdrowia dla najuboższych (czyli dla większości), -coraz większe podatki, a niedługo katastralny, -generalnie DUPA ZBITA bardziej niz ZOMO-wską pałą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak solidarność podjęła obchodzenie rocznic:stworzenia II Japonii i Irlandii???Czas podjąć temat czczenia twórców "dziadów "w Polsce tj.Wałęsy i Tuska!!!Czas ich sowicie wynagrodzić,bądź co bądź mamy najniższe płace w Europie,bo w Irlandii w przeliczeniu na złotowki wynosi 9800 zł przy porownywalnych cenach!!!Za obiecanki należy się nagroda tj.p.Tymoszenko na Ukrainie.Oczywiście nie zapominając o Pawlaku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wtedy ZOMO na ulicach, teraz odpowiednik tamtej instytucji jebie naród wirtualną pałą.   Efekty:   -brak pracy, -głodowe emerytury, -eksmisje na bruk dla biedoty, -brak ochrony zdrowia dla najuboższych (czyli dla większości), -coraz większe podatki, a niedługo katastralny, -generalnie d*** ZBITA bardziej niz ZOMO-wską pałą.
  wtedy pałowanie dostawały rozrabiaki, ja jak byłam spokojna to mnie nikt nie pałował, a teraz rozrabiaki., oszuści, złodzieje żyją jak pączek w maśle, bo umieją skubać kraj z pieniędzy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...