Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe czy gdyby oskarżonym był nie-policjant to prokurator byłby także litościwy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze względu na wykonywany zawód przez tego Pana należy się mu najwyższy wymiar kary bez taryfy łagodzącej. Nie ważne czy z jego winy ta dziewczyna nie żyje ale za to że jako policjant uciekł z miejsca wypadku. Dość taryf ulgowych dla tych nieudaczników co tylko innych wiedzą jak karać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem w przypadku "psa" powinno to być 20 a nie 12 lat! Pokazał nam wszystkim jak bardzo polska policja dba o obywateli!! Zabił jedną osobę, zniszczył życie całej rodzinie oraz wszystkim znajomym. Odpokutuje na północnej jak się dowiedza kim był!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to że był policjantem to dowalić mu z górnej półki 12 lat za zabójstwo to i tak mało.. :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że sędzia bardziej się postara niż prokurator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem w przypadku "psa" powinno to być 20 a nie 12 lat! Pokazał nam wszystkim jak bardzo polska policja dba o obywateli!! Zabił jedną osobę, zniszczył życie całej rodzinie oraz wszystkim znajomym. Odpokutuje na północnej jak się dowiedza kim był!
Jakiej północnej??? Jak nie wiesz gdzie jest areszt to nie pisz bzdur ,Na połudiowej jest areszt śledczy do sprawy . Dalej to dowiesz się jak będziesz  tam kiblował , gdzie osadzonych wywożą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KPINA I JESZCZE RAZ KPINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle jest wart życie ludzkie w ocenie proroka????Myślę że Wysoki Sąd , obiektywnie spojrzy na sprawę danego delikwenta , który powinien świecić przykładem , by inni mieli świadomość gdzie pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie, ta Kaśka była CZĘŚCIOWO sama sobie winna. Po kiego diabła gadała przez fona, przechodząc przez pasy i nie rozglądając się najpierw? -_-' Nie mówię, że ten policjant jest niewinny, ale 19-letnia osoba powinna mieć trochę pomyślunku i wiedzieć, co może się stać, gdy się zlekceważy podstawy ruchu drogowego. Wkurza mnie, że o tym się nie mówi w tym całym burdelu, bo przecież całą winę ponosi jeden człowiek -_-' Ogarnijcie 4 litery, Kaśka też w tym ponosi winę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie, ta Kaśka była CZĘŚCIOWO sama sobie winna. Po kiego diabła gadała przez fona, przechodząc przez pasy i nie rozglądając się najpierw? -_-' Nie mówię, że ten policjant jest niewinny, ale 19-letnia osoba powinna mieć trochę pomyślunku i wiedzieć, co może się stać, gdy się zlekceważy podstawy ruchu drogowego. Wkurza mnie, że o tym się nie mówi w tym całym burdelu, bo przecież całą winę ponosi jeden człowiek -_-' Ogarnijcie 4 litery, Kaśka też w tym ponosi winę.
 Bu ha ha. Co to za dywagacje ? Nie ma o tym nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 lat minimum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zamknac oboje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Bu ha ha. Co to za dywagacje ? Nie ma o tym nic.
No właśnie "nie ma". A powinno być.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kara? Śmieszne! Jeżeli dostanie 5 lat to nic tylko uciekać z miejsca wypadku. Był został, byli mu udowodnili że był pijany, i że za szybko jechał, że ratowali i by dostał za uczciwość 12 lat. Ale w Polsce bandyci żyją jak królowie. Znając życie wyjdzie po roku za dobre sprawowanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że sędzia bardziej się postara niż prokurator
  Oby, bo przestanę wierzyć w sprawiedliwość i niezawisłość sądów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze względu na wykonywany zawód przez tego Pana należy się mu najwyższy wymiar kary bez taryfy łagodzącej. Nie ważne czy z jego winy ta dziewczyna nie żyje ale za to że jako policjant uciekł z miejsca wypadku. Dość taryf ulgowych dla tych nieudaczników co tylko innych wiedzą jak karać. 
  Dokładnie, jestem takiego samego zdanie, jak dostanie 5 lat to po prostu porażka policji, prokuratury i sądu. Nie do wiary za takie zachowanie się 5 lat. Ręce opadają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
areszt zaliczą do wyroku i wyjdzie za 2 lata    jak mawiał Pawlak  sąd sąd , ale sprawiedliwość dopadnie go 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy gdyby oskarżonym był nie-policjant to prokurator byłby także litościwy...
Ty czy ja  za taki czyn dostalibyśmy po 12 lat do odsiadki bo my zwykli obywatele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On jeszcze zapłącze. Bo karma to suka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 lat minimum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zamknac oboje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Minimum 12 lat,a 7 dla tego sQrwysyna co dał 5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...