Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

5 osób zginęło w wypadku na obwodnicy Lublina. Kierowcę busa pilnują w szpitalu policjanci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 sierpnia 2016 r. o 17:30 Powrót do artykułu
Boże straszna tragedia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, daj siłę ich rodzinom, którzy już na nich czekali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby nie za***ał to by nie było takiego wypadku a po 2 5 osob zgineło bo nie mieli zapietych pasów moje kondolencje [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tu akurat Boga do tego nie mieszał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że na tej trasie najlepiej byłoby poruszać się czołgiem aby choć trochę czuć się bezpiecznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrafią ukraincy jeździć drogami szybkiego ruchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie czasy nastały .wszyscy pędzą .gonią.a wystarczy zatrzymać się na chwile i pomyśleć .po co się żyje.Nie chciałabym być w skórze tego kierowcy , jak on teraz będzie żył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co kierowca winny ? stał i to w niego wjechano ,nie powinien czuć się winny bo i z jakiej racji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie potrafią ukraincy jeździć drogami szybkiego ruchu
Oni w ogóle nie potrafią normalnie jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie potrafią ukraincy jeździć drogami szybkiego ruchu
Oni w ogóle nie potrafią normalnie jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak do tej pory przez rok widziałem stojące samochody na obwodnicy w różnych miejscach jeden raz wystawiony był zgodnie z przepisami trójkat ostrzegawczy i to są tego efekty są kamery SĄ i co i nic,nie ma policji słuzby drogowe tez temat olewają !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...