Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skoro policja ani straż nie egzekwują prawa to chciał im pomóc :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie sa naprawdę głupi. Fakt, że pokazał legitymacje tak, żeby nie mozna było nic przeczytać, powinien wzbudzic podejrzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani powinna za glupote jeszcze wylapac mandat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Ludzie sa naprawdę głupi. Fakt, że pokazał legitymacje tak, żeby nie mozna było nic przeczytać, powinien wzbudzic podejrzenia.
kto tu jest głupi to nie trzeba pisać, ta kobieta po fakcie dopiero sie zorientowała, ze byćm oze to oszust, nie kazdy ma ok. 20 lat i jest bystry, dobrze widzący i wszystko naj, a wina to jest rządzących, tych pierunów na górze bo pozwalają na takie rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim, policjant, strażnik czy jakakolwiek inna osoba uprawniona do takich działań jak wystawianie mandatów, ma obowiązek okazania służbowej legitymacji w taki sposób, by możliwe było odczytanie jej nazwiska!! Chyba nie trzeba specjalnej bystrości, żeby sie domysleć czegos podejrzanego w checi ukrycia swojej tożsamości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet wyszedł i zaczął pilnować porządku. W zasadzie pomagał policjantom i straży miejskiej. A tu ... 8-lat. Pytam się za co?!?!?! A może by tak kupić sobie własną "suszarkę" i trochę poudawać inspektorków ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze jedno: Prawdę mówiąc to kobieta i tak mało zapłaciła, bo w zasadzie to była kara za: palenie w miejsu publicznym + włąsna głupota, łącznie 100zł. Uważam, że to na prawdę była cena promocyjna ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Folkatko, ty fanatyczko, człekopodobna istoto, jestemś mądra ? Nigdy nie zaznasz miłosci - nawet jeśli pójdziesz do nieba - będzie Ci na wieki towarzyszyło uczucie niespełnienienia, że nigdy nie miałaś rodziny, dzieci. Tymczasem tu i teraz - na forach internetowych szydzisz z innych o innych poglądach przynajmniej, tu możesz rozładowywać swoje frustraje i kopleksy ty człowieku znikąd. Ci inni - wyszydzani przez Ciebie ty zakompleksiona istoto ludzie mają rodziny, dzieci - mają coś czego Ty nigdy, nigdy nie będziesz miała!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam sie Emmo, kim jesteś i dlaczego obrałas sobie akurat moja osobe na obiekt swoich ataków, i dlaczego, z taka zacietością, nekasz mnie swoimi wpisami? Widocznie jest to Co do czegoś potrzebne. Odreagowujesz stres? Niepowodzenia? Widocznie. W zasadzie nie powinnam komentowac Twoich wpisów na mój temat i dostarczac Ci w ten sposób satysfakcji. Zastanawia mnie tylko Twoja zaciętość i nienawiść, która do mnie żywisz. Trwa to już kilka ładnych lat, a Ty nie odpuszczasz. Szkoda mi Ciebie - pewnie znów napiszesz kolejnym razem, że szydze, ale trudno. Pozdrawiam PS jedno tylko chce sprostować. Nie jestem człowiekiem znikąd. Wpisz proszę w google "folkatka", a otrzymasz pełnie informacji na mój temat, plus moje zdjecia. Nigdy nie ukrywałam tego, kim jestem i jak sie nazywam, jakie studia skonczyłam etc. Bardzo wielu uzytkowników lubelskich forów zna mnie osobiście, z reala. Czlowiekiem znikad jestes natomaist Ty - od lat wykorzystujesz ową złudną anonimowość do tego, by mnie opluwac i ośmieszac. Od lat wpisujesz te same teksty pod moim adresem, znam cały Twój repertura na pamięć - tak, jestem ohydna, nigdy nie bede miec dzieci. Taka osoba jak Ty zasługuje na współczucie.
Ostatnio edytowany 4 marca 2013 r. o 22:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znasz ten repertuar na pamięć i bardzo dobrze , cokolwiek napiszesz nie zmienia faktu , że jesteś nikim , nikim! - zakompleksioną człekopodobną brzydulą odreagujacą się w internecie - szukającą pocieszenia w religii, pouczającą innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty Folkatko zsługujesz na współczucie - jesteś nikim! - znasz ten repertuar na pamięć - nie będziesz nigdy miała dzieci i nigdy, nigdy nie zaznasz miłości i oto właśnie mi chodzi - widzę że uświadomiłaś to sobie(znasz to na pamięć), a teraz pisz co chcesz( w internecie takie zakompleksione osobniki jak Ty mogą pisać co chcą, żeby się dowartościować Ty zindokrynowana istoto) - pouczasz innych - tu w necie możesz pisać co Ci się podoba. To Ty jestes nikim osobą niespełnioną.Nigdy nie zaznasz szczęścia. Żal mi Ciebie. Pozdrawiam i życzę zbawienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam za co on dostał tyle ? przecież nic nie robił tylko dorabiał sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...