Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

500 plus. Marnotrawisz pieniądze? Dostaniesz talony. Coraz więcej takich rodzin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 sierpnia 2017 r. o 16:30 Powrót do artykułu
no coz patalogia plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
talon też można sprzedać, nie wiedziałem, że pisowce takie puste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalecam powrot do PRL- kto nie pracowal- to nic nie mial !Nie bylo opieki spolecznej, nie bylo MOpsow czy Sropsow- kto nie pracowal nic nie mial. Co prawda zarobki byle na poziomie minimum egzystencji, ale kazdy "musial pracowac" inaczej byl tzw. pasozytem spolecznym. Praca byla dla wszystkich, ale czy uzyteczna? Wystarczy spojrzec do zdjec i artykolow z tamtych lat , czy jestesmy zdolni do tego wrocic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weteran napisał:
Zalecam powrot do PRL- kto nie pracowal- to nic nie mial !Nie bylo opieki spolecznej, nie bylo MOpsow czy Sropsow- kto nie pracowal nic nie mial. Co prawda zarobki byle na poziomie minimum egzystencji, ale kazdy "musial pracowac" inaczej byl tzw. pasozytem spolecznym. Praca byla dla wszystkich, ale czy uzyteczna? Wystarczy spojrzec do zdjec i artykolow z tamtych lat , czy jestesmy zdolni do tego wrocic?
 do tego nie dopuszczą solidaruchy z lat 80 min. bolek, bo to im chodziło o to aby nie pracowac a zyć jak panisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby byla praca to by tak nie bylo ludzie wola miec wiecej.i pracowac niz marne 500 ale dobre i to jak jedno pracuje a.drugie pracy nie ma.Co to za zarobki mamy jak widac ze ludzie 500 plus.biora swiadczy.o niskim wynagrodzeniu gdzie ledwo starcza.Tam gdzie patologia alkoholiz powinny.byc talony .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W innych krajach opieka nad dzieckiem jest.dkuga i wlicza sie do lat pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zmianach może zmniejszy sie ilość "niechcąco"pobitych  kilkumiesiącznych dzieci ,pijane matki zwrócą uwagę czy dziecko nie wypadnie z okna itp.itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbiorą mi 500+ plus bo z tych pieniędzy kupiłam pralke, żywność którą też jadłam i pojechałam z dziećmi na wycieczke w góry a powinnam tylko kupować młodszemu dziecku zabawki i słodycze. 500+ to jest zasiłek wychowawczy który ma podnieść konfort życia całej rodziny. Fakt że te pieniądze nie powinny być przekazywane na alkohol czy hazart ale rodzic ma prawo kupić sobie z tych pieniędzy spodnie czy buty. A ci co piją to i kiedyś pili i nie ma co się okłamywać. Tylko nie ma co wszystkich wrzucać do jednego worka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jakby byla praca to by tak nie bylo ludzie wola miec wiecej.i pracowac niz marne 500 ale dobre i to jak jedno pracuje a.drugie pracy nie ma.Co to za zarobki mamy jak widac ze ludzie 500 plus.biora swiadczy.o niskim wynagrodzeniu gdzie ledwo starcza.Tam gdzie patologia alkoholiz powinny.byc talony .
a jak my nie mamy 500+ i mamy ponad 50 lat to co mamy zdychac z głodu, bo przepracowałam 35 lat i nie ma dla starych pracy, bo za starzy, cholerne pisowce, myśmy zapieprzali na swoje dzieci i nikt sie nie pytał czy mamy dac im co do gęby włożyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W innych krajach opieka nad dzieckiem jest.dkuga i wlicza sie do lat pracy
 pieprzenie też się wlicza, tylko, że w innych krajach za pracę dostają wynagrodzenie idioto a nie jałmużnę tak jak u nas, chcesz dawac to dawaj z własnej kieszeni baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Odbiorą mi 500+ plus bo z tych pieniędzy kupiłam pralke, żywność którą też jadłam i pojechałam z dziećmi na wycieczke w góry a powinnam tylko kupować młodszemu dziecku zabawki i słodycze. 500+ to jest zasiłek wychowawczy który ma podnieść konfort życia całej rodziny. Fakt że te pieniądze nie powinny być przekazywane na alkohol czy hazart ale rodzic ma prawo kupić sobie z tych pieniędzy spodnie czy buty. A ci co piją to i kiedyś pili i nie ma co się okłamywać. Tylko nie ma co wszystkich wrzucać do jednego worka.
 to ja mam zapieprzać na idiote rodzica bo napieprzył bachorów i nie pracuje i mam go jeszcze zywić, ubierać itp. , mądra ty jesteś czy głupia, twoje dzieci twój problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Odbiorą mi 500+ plus bo z tych pieniędzy kupiłam pralke, żywność którą też jadłam i pojechałam z dziećmi na wycieczke w góry a powinnam tylko kupować młodszemu dziecku zabawki i słodycze. 500+ to jest zasiłek wychowawczy który ma podnieść konfort życia całej rodziny. Fakt że te pieniądze nie powinny być przekazywane na alkohol czy hazart ale rodzic ma prawo kupić sobie z tych pieniędzy spodnie czy buty. A ci co piją to i kiedyś pili i nie ma co się okłamywać. Tylko nie ma co wszystkich wrzucać do jednego worka.
 Bredzisz, trolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-ZSLowskie komuchy nie biora 500+ prawda? Honor im nie pozwala bo glosowali przeciwko PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki był deficyt za rządów PO-PSL gdzie nie było programu 500+? bezrobocie na poziomie 20% PoPsl to zlidzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oppop "to ja mam zapieprzać na idiote rodzica bo napieprzył bachorów i nie pracuje i mam go jeszcze zywić, ubierać itp. , mądra ty jesteś czy głupia, twoje dzieci twój problem" moje dzieci to nie są napieprzone bachory to po pierwsze a po drugie też pracuje a moje dzieci bedą pracowały na twoją emerture! mam 2 synow 15 i 8 lat gdy byłam z młodszym w ciąży mąż machną dziecko 17 latce więc się z nim rozwiodłam zasądzono mi alimęty na 2 dzieci w wysokości 300zl których nie otrzymywałam a fundusz alumętacyjny mi nie płacił gdyż pracowałam. nigdy nic mi się nie nalerzało bo nawet tatuś miał dzieci w *** bo to nie jego problem i mam sobie sama radzić. idąc twoim tokiem myślenia to każy ręcista jest darmozjadem na twoim utrzymaniu gdyż pobiera ręte a zdarzaja się ręcisci mający 25 czy 30 lat. a jeżeli tak mi zazdrościsz tych 500zl to trzeba było mieć dwujke dzieci i też byś je miał a nie obrażasz ludzi o których nic nie wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pomagajmy rodzinom! Odbierzmy im wszystkie pomoce! Poprawmy jakosc zycia wiezniow! Pedowile mordercy i zlodzije maja prawo do godniejszego zycia niz polskie dzieci! I sprowadzmy sobie uchodzcow to nas troche powysadzaja a my za to dajmy im wysokie zasilki! O to myslenie typowego polaka ktory nie ma 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuje za granicą a w pl opłacam składki w krus gdyż mam 2 hektary ziemi ale nic przeciwko nie mam jeżeli część tej kasy idzie na 500+ bo to i tak jest śmieszna kwota w porównaniu z tym co biorą rodzice we fr a po za tym wole dawać na pl dzieci niz arabskie. I kiedys ktos bedzie musial pracowac na mnie i moim zdaniem lepiej jest pomoc rodzinom biologicznym niz odbierac im dzieci oddawac rodzinom zastepczym i im placic grube tysiace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ta kasa idzie na kościoły to księża wymodlą nam miejsca w niebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja pracuje za granicą a w pl opłacam składki w krus gdyż mam 2 hektary ziemi ale nic przeciwko nie mam jeżeli część tej kasy idzie na 500+ bo to i tak jest śmieszna kwota w porównaniu z tym co biorą rodzice we fr a po za tym wole dawać na pl dzieci niz arabskie. I kiedys ktos bedzie musial pracowac na mnie i moim zdaniem lepiej jest pomoc rodzinom biologicznym niz odbierac im dzieci oddawac rodzinom zastepczym i im placic grube tysiace.
 Nie kręć pisiorze. Jak jedziesz do roboty za granicą to cię z krusu wywalają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...