Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kobiet przeciętnie zarabiają mniej niż mężczyźni, więc część kobiet zostanie w domu. Bez emerytur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest to sprawiedliwe. Moi rodzice mają 4 dzieci - ja jestem dorosła i utrzymuję się sama, ale na utrzymaniu mają jeszcze troje, z tego dwoje na studiach, więc po 18-tce i jedno małe w podstawówce. Oni nie dostaną nic, bo w myśl ustawy mają JEDNO dziecko. To jakaś paranoja! Bo ja i moje siostry-studentki przestałyśmy być dziećmi swoich rodziców w momencie skończenia 18 lat. Ja, jak ja, ale studenci powinni się liczyć jako dzieci, bo to akurat na opłacenie stancji i życie w mieście sióstr rodzice wydają najwięcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te pieniądze, które dostanie rodzina na dziecko i tak wróci do Państwa Polskiego, to jaki problem żeby wesprzeć rodzinę i dać możliwości rozwoju dziecku? Polacy to taki Naród zawistny, który tylko do siebie "ciągnie" ale żeby dać, wesprzeć innych to już nie jest dobre. W UE na dziecko dostaje sie około 100 euro i nikt nie widzi w tym problemu, mają bilety miejskie w wysokości 30 euro na cały rok, nikt nie robi z tego problemu, te dzieci napędzają całą gospodarkę. Dziecku trzeba wszystko kupić, każdego miesiąca potrzebuje, nie jak osoba starsza,, która poza kupieniem leków i opłatami stopa im nie rośnie i z ubrań też nie wyrasdtają. Pozdrawiam egoistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najdalej za cztery lata wysypie się budżet , a dzieci zostaną ...!!! Chcecie drugie Indie, w których dzieci żebrzą na ulicach ...? Chyba tak ,ale nikt już szaleństwa nie zatrzyma !!! Tak jak nie można było powstrzymać solidaruchów w 89-tym roku ,gdy zabrały się za likwidację fabryk...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gitara !Część kobiet zrezygnuje z pracy.A pozostałe po nich wolne miejsca pracy zajmą inne kobiety ,które do tej pory pracy nie mogły znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest zwykła jałmużna nic więcej i prezent dla patologii która teraz dopiero zacznie się rozmnażać bo normalni ludzie za ten ochłap rodzin powiększać nie będą. A patologia i tak nie podziękuje pisowi bo na wybory nie chodzi. Zamiast obniżyć podatki, dać młodym pewną pracę, godziwe zarobki, mieszkania to się rzuca 500 zł a wszystko zdrożeje i tak dostanie jeden z drugim 500 a wyda 600. I czym tu się szczycić? Taka pomoc to nie pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę te kobiety-reproduktorki masowo zachodzące w ciążę za 500 zł. Te z marginesu jedynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologiczny program
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki temu "wspaniałemu programowi" zaraz będziemy za wszystko drożej płacić, paliwo, żywność, podatki, wszystko byle patologia miała za co chlać. To jest ta "dobra zmiana", nie ma co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest zwykła jałmużna nic więcej i prezent dla patologii która teraz dopiero zacznie się rozmnażać bo normalni ludzie za ten ochłap rodzin powiększać nie będą. A patologia i tak nie podziękuje pisowi bo na wybory nie chodzi. Zamiast obniżyć podatki, dać młodym pewną pracę, godziwe zarobki, mieszkania to się rzuca 500 zł a wszystko zdrożeje i tak dostanie jeden z drugim 500 a wyda 600. I czym tu się szczycić? Taka pomoc to nie pomoc.
  Kręci cię obrażanie ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój mąż nie ma pracy i dlatego do tej pory nie chciał mieć dzieci. Myślicie, że da się namówić, a potem będzie z nimi siedział w domu? No i czy dostanie, jako bezrobotny ojciec, jakiś zasiłek i świadczenie emerytalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój mąż nie ma pracy i dlatego do tej pory nie chciał mieć dzieci. Myślicie, że da się namówić, a potem będzie z nimi siedział w domu? No i czy dostanie, jako bezrobotny ojciec, jakiś zasiłek i świadczenie emerytalne?
Myśle, że nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....abstrahując od samego zamysłu niesienia "pomocy" polskim rodzinom już teraz okazuje się, że administrowanie tego przedsięwzięcia zaczyna szwankować! Nasz syn jest ojcem trojki dzieci i celem zaspokojenia ciekawości zadzwonił do MOPS, aby zasięgnąć informacji o planowanym sposobie wypłacania należnych im pieniędzy! Okazuje się to być lekko skomplikowane. Rodzic musi podać numer własnego konta, a nie może już kont dzieci lub, jak w przypadku woli syna, konta WOŚP! Zastanawia mnie sposób myślenia ustawodawcy ... "Obdarowany" powinien mieć prawo decydowania na czyje konto zostanie dokonany przelew! Dzieciom nie są one potrzebne i chcieliby zasilić wspaniałą fundację. Inni, mam prawo domniemywać, także nie potrzebują na wydatki codzienne i mogliby te pieniądze wpłacać na konta oszczędnościowe dzieci ... A może ilość urzędników nadal jest nazbyt mała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałeś narodzie złoty róg...Sznur kupujesz sobie na kredyt...A twe prapraprawnuki jeszcze będą go spłacały...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kręci cię obrażanie ludzi?
    Jakich ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezedura !!!! dlaczego ma się urodzić więcej dzieci skoro PiS nie dotrzymał słowa i nie daje na pierwsze dziecko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy pogonimy Kaczyńskiego, a możne wysłać go na księżyc, a nie już dawno go zapier...lil z bratem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój mąż nie ma pracy i dlatego do tej pory nie chciał mieć dzieci. Myślicie, że da się namówić, a potem będzie z nimi siedział w domu? No i czy dostanie, jako bezrobotny ojciec, jakiś zasiłek i świadczenie emerytalne?
musiała być od razu dwójkę urodzić, na pierwsze nie dają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze i myślę jak daleko jest dno. Czy już go osiągnęliśmy czy dopiero jesteśmy na początku staczania się . Wszak czytać za zrozumieniem i pisać uczą już w szkole podstawowej - chyba , że komuś zależy żeby ten i tak mierny tekst był prowokujący i niezrozumiały - bo będzie miał więcej czytelników. Dawno nie zaglądałem na ten portal - ale widza ,że nic nie straciłem .No może nie jestem nowoczesny w prześciganiu się w ....... . A ustawa --- jasno mówi już w tytule jaki ma cel - wiec odwracanie jej sensu i pisanie bzdur to tylko prymitywna propaganda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...w jaki genialny sposób będzie się rozliczało "zasiłek" dla bliźniaków jednojajecznych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...