Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

600 wolontariuszy na ulicach Lublina. W niedzielę finał WOŚP

Utworzony przez za co studiują w USA?, 10 stycznia 2015 r. o 19:29 Powrót do artykułu
chcemy wiedzieć, czy prawdą jest, że dwie córki Owsiaka studiują na prywatnych  uniwersytetach w USA, gdzie miesięczny koszt pobytu, wraz z opłatami,jest rzędu kilkudziesięciu  tysięcy USD. Niech pan Owsiak potwierdzi lub zaprzeczy!! jeżeli jest to prawda, niech wyjaśni skąd ma na to pieniądze??Dlaczego pan Owsiak gardzi polskim systemem oświaty,posyłając córki na studia do USA?? Zawsze deklarował,że jest wielkim patriotą, chce wiele zrobić dla kraju, a tymczasem wysyła córki do USA, za ciężkie pieniądze !!Gdzie jest jego patriotyzm?? Wszak przyjął, z rąk prezydentów,wszelkie możliwe odznaczenia ,krzyże i medale!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIECIACZKI SIEDZIEĆ W DOMU I NIE ŻEBRAĆ DLA OWSIAKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  chcemy wiedzieć, czy prawdą jest, że dwie córki Owsiaka studiują na prywatnych  uniwersytetach w USA, gdzie miesięczny koszt pobytu, wraz z opłatami,jest rzędu kilkudziesięciu  tysięcy USD. Niech pan Owsiak potwierdzi lub zaprzeczy!! jeżeli jest to prawda, niech wyjaśni skąd ma na to pieniądze??Dlaczego pan Owsiak gardzi polskim systemem oświaty,posyłając córki na studia do USA?? Zawsze deklarował,że jest wielkim patriotą, chce wiele zrobić dla kraju, a tymczasem wysyła córki do USA, za ciężkie pieniądze !!Gdzie jest jego patriotyzm?? Wszak przyjął, z rąk prezydentów,wszelkie możliwe odznaczenia ,krzyże i medale!!  
  za twoje nie studiują, twoje poszły na geotermię, koncesję, miejsce na multipleksie i maybacha   :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zer zazdroscicie? To bierzcie dupy sprzed tv i komputera i bierzcie sie do roboty! Kto Wam broni zrobic akcje,ktore dadza innym duzo dobrego ( a przy okazji wezmiecie i sobie prawda? ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSZUST OWSIAK JUŻ DAWNO WINIEN SIEDZIEĆ W PIREDLU!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mnie wkurza ten wolontariat obojętnie gdzie, rząd przepierza pieniądze, dba o siebie a inni orzą za darmo i to wykorzystują dzieci, bo to są osoby, które nie doświadczyły zła jaki rząd wyrządza naszemu krajowi nie dbając o nic, bo na nic nie ma pieniędzy i dorośli o tym wiedzą i nie dają się tak omamić, i tak zbierają jak nie dla biednych, bo dorośli co mają dzieci narobili ich, siedżą robią kolejne dziecko  i mają gdzieś o zadbanie i och utrzymanie a dzieci zbierają żywność itp. dla tych dorosłych rodziców obiboków 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pełen podziwu i szacunku dla wolontariuszy, ale po raz kolejny przechodząc obok grzecznie odmówię.Nie chodzi mi o to, że J, Owsiak, jego żona i zapewne kilka (?) innych osób, utrzymuje się z Orkiestry. Dla każdego, kto ma pojęcie o działalności różnego rodzaju fundacji, to normalne i oczywiste, że ich działalność generuje pewne koszty, ole to, z jaką pogardą i agresją p.Owsiak traktuje wszystkich, którzy ośmielają się mieć jakiekolwiek wątpliwości lub pytania do jego aktywności, według mnie jest dyskretytujące go i jego spółkę, niezależnie od tego, czy nazywa się Złoty Melon, Jasna Sprawa czy Mrowka Cała. Kiedyś Zbigniew Herpert napisał wiersz pt. :"Potęga smaku". Posłuchajmy p. Owsiaka. Może niektórym ten styl i smak odpowiada. De gustibus non est disputandum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 to, z jaką pogardą i agresją p.Owsiak traktuje wszystkich, którzy ośmielają się mieć jakiekolwiek wątpliwości lub pytania
    Oczywiście wymyślanie faktów, publicznie obrażanie to tzw. ,,wątpliwości i pytania". Prawicowe media urządziły sobie orkiestrę nienawiści (w końcu to w ich naturze). Proszę więc nie mylić pytań i wątpliwości z przygotowaną i dobrze przemyślaną nagonką kościelnej prawicy kryminalnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSZUST OWSIAK JUŻ DAWNO WINIEN SIEDZIEĆ W PIREDLU!!!!
To GO wsadz - debilku bo tyle potrawisz napisac ,prostaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zauważam, że wolontariusze sa coraz młodsi ale wysyłanie takich dzieci jak na zdjęciu to już przesada ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Joli. Trzeba być blondynką by  wierzyć w  lewacką  bajkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To GO wsadz - debilku bo tyle potrawisz napisac ,prostaku
Gdyby nie był francowatym oszustem to nikt by tak nie pisał i go nie oczerniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem tak: kilka dni temu wkurzyło mnie to, gdy Owsiak powiedzial w mediach publicznych (może w Pytaniu Na Śniadanie ?) coś mniej więcej takiego:" Nie czekajmy, aż ZUS i inne urzędy zaczną nas leczyć, lecz zadbajmy o to sami w czasie WOŚP ". U mnie Owsiak ma za to Grubą Minusową Krechę !!! Bo jeśli ZUS przepiep*rza pieniądze Narodu Polskiego, to czemu my mamy na to przyzwalać i sami się "zrzucać" na opiekę medyczną ??? W ten sposób "dajemy Zielone Światło" wszelkim Zusom na marnowanie kasy "składkoDawców", czyli tych, którzy przez dziesiątki lat wspomagają Zusy ! Dla wyjaśnienia: nie jestem zwolennikiem żadnej partii politycznej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...