Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

700-lecie Lublina z kulturą w roli głównej (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez lublinianka, 18 czerwca 2014 r. o 22:43 Powrót do artykułu
W tak zacnym gronie życzyłabym sobie widzieć skrzypka, który w najwyższym stopniu kojarzy mi się z lubelską kulturą, ale w pędzie do samouwiecznienia nikt nie pomyślał o naszym Maestro. Nikt Go nie zaprosił do wspólnego zdjęcia. Mam na myśli oczywiście tego Pana, grającego na deptaku, sprawujacego swój fach w sposób doskonały. Nasze miasto jest wyjątkiem, bo koncertuje u nas na ulicy nie amator, ale prawdziwy Artysta. W mieście Wieniawskiego taki skrzypek na ulicy powinien być prawdziwym skarbem. Szkoda, że organizatorom nie przyszło do głowy coś tak oczywistego. Pod latarnią jednak - jak mawiają - zawsze jest najciemniej. Prostactwo, chamstwo i żenada.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tak zacnym gronie życzyłabym sobie widzieć skrzypka, który w najwyższym stopniu kojarzy mi się z lubelską kulturą, ale w pędzie do samouwiecznienia nikt nie pomyślał o naszym Maestro. Nikt Go nie zaprosił do wspólnego zdjęcia. Mam na myśli oczywiście tego Pana, grającego na deptaku, sprawujacego swój fach w sposób doskonały. Nasze miasto jest wyjątkiem, bo koncertuje u nas na ulicy nie amator, ale prawdziwy Artysta. W mieście Wieniawskiego taki skrzypek na ulicy powinien być prawdziwym skarbem. Szkoda, że organizatorom nie przyszło do głowy coś tak oczywistego. Pod latarnią jednak - jak mawiają - zawsze jest najciemniej. Prostactwo, chamstwo i żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak szczerze to... na 7 Jurecki w hospicjum - nieźle nawet wygląda (kompozycja mniam mniam) ale... jakoś to takie jakby dance macabre - hospicjum na boga możer da sie jeszcze jakoś Jureckiego uratować choćby do następneej edycji diamentów albo solo... 6 - Bracha grający na smartfonie źle założył prezerwatywę - nie tak się to robi... Kołczewska ratuje kadr ekspresyjnym załamaniem 5 - w sumie cóż "wyżej siędę" nie praswdaż? 4 - bruk ;-) niektórym na nim dobrze by było ;-) ale to tylko poza... 3 - KL Lublin  czyli kazali im ;-) ... Bruegehel namalował obraz "nedza i rozpacz"? 2 ? 1 - tak czułem że bez dużego piwa nie da rady i to nie jednego ... 8 - ? 9 - ? Marcin? 10 -? 11- związane z kulturą ;-) oj ta chała to mocarna ironia 12 - nie ma to jak powiesić w oknie bogu ducha winnych zydków - atmosferę to czyni  że och... 13 - w cieniu lepiej co Marcinie? 14 - umieralnia... tymczasowo zamieniona w brothel 15 - jest i cymbał z cymbałami i łoś w liturgicznym stroju ;-) rulez łosiu rulez a czemu epitrachilion nie tęczowy co? widać nie tylko katolicki ksiądz tanio się sprzedaje... 16 - ściana doskonała by bić w nią głową 17 ? 18 ... że oryginalność? bez jaj... 19 ego wystaje poza kadr nieco... 20 o tego atrystę to znam ;-) to sztukmistrz kredytobrania 21 niby sedia stercoraria a kupa nie idzie... 22 ? w sumie super ustawka na miarę brakuje tylko misia chociaż nie był na 20 z kartka jakaś - pewnie czekiem za konsultacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuczystowskie mendy zawsze narobią wstydu proszę sobie poczytać: "Po przyjściu na Plac po Farze okazało się, że organizatorzy nie są tak otwarci jak deklarowali. Organizator trzykrotnie unikał rozmowy zasłaniając się brakiem czasu, a Dyrektor Wydziału Kultury Miasta Lublin Michał Karapuda wprost powiedział, że nie chce organizatorów Konkursu o Żołnierzach Wyklętych i sam fizycznie próbował wypchnąć mnie, organizatora Konkursu, z placu. Dopiero przybycie prezydenta Lublina Żuka i jego oświadczenie, że Lublin jest dla wszystkich sprawiło, że organizatorzy Portretu Miasta zaczęli panować nad swoją agresją. Nie pozwolono rozwinąć banneru Związku Żołnierzy NSZ – jednego z organizatorów konkursu o Żołnierzach Wyklętych, pomimo że na placu były bannery innych inicjatyw." wmeritum.pl/lubelski-dyrektor-wydzialu-kultury-agresja-wobec-zolnierzy-wykletych/   cała karapuda wstydu i co i chuj jak to mówią tymczasem zastanawiam się nad wspieraniem przez karapudę prywatnej komercyjnej knajpy czy to jest de minimis czy też korupcja?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin ma dwa oblicza: to oficjalne ufiokowane ustawione urzędniczo tnn-owe to sa ONI to zwykłe normalne to MY ... W lublinie komuna wcale się nie skończyła tylko komitet wojewódzki przeniósł się na grodzką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się podoba, uważam, że sympatycznie to wyszło ^_^ Życzę wielu inspiracji oraz dużo życzliwości i zrozumienia ze strony mieszkańców ;) Pozdrawiam :)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...