Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem pierwszy w wyścigu szczurów ! A gdzie dzieciństwo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chce być złym wrurzbitą ale piesćcie go tal dalej i wmawiajcie że jest wyjątkowy to jak zacznie dojrzewać to mu odper....oli w głowie i pójdzie w twarde i alko i skończy się wyjątkowy młodzieniec! Mniej głaskania i presji proponuje rodzicom i wszystkim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to czysta patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne dziecko , trauma na całe zycie . Prawdopodobnie jak dorośnie to bedzie musiał się tłumaczyć z tego że przyjął pieniądze od tej kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę patrzeć jak tak wysoko postawieni ludzie grzeją się w blasku małego geniusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne i niesmaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ple ple
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj??? Przecież wręczenie było dzisiaj (23.11). Czyżby Dziennik za wcześnie opublikował artykuł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore , leczyć rodziców !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wszystko w życiu jest odpowiedni czas!!!! Współczuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze że pani minister z własnej kiesy wysupłała kasę dla tego chłopca.No cóż nie wyda jej już na następny ciuszek.Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa błędy ortograficzne w jednym wyrazie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko bierz stypendium, rodzicow i spiepraj z tego pisowskiwgo grajdołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednorazowo 3.000. Iphona kupi i po ptakach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda minister Zalewskiej jest perfekcyjna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy "dobra zmiana" ogłosi, że osiągnięcia tego bardzo utalentowanego dzieciaka są zasługą reformy szkolnictwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna propaganda baby jagi jak za komuny, a to wszystko dla kochającego ciemnego luda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd oni wytrzasnęli tą Zalewską? PiS jest ślepy czy co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można mówić dziecku takie rzeczy, przecież ten mały ma teraz w głowie taką presję, że załamie się jak sobie nie poradzi z jakimiś trudnymi rzeczami. To jest tak samo jak rodzice wywierający na dziecku chore ambicje. Dajcie mu po cichu się uczyć i zdobywać umiejętności, nie róbcie z dziecka celebryty ani nie wciągajcie w partyjną nagonkę sukcesu, bo go po prostu zniszczycie psychicznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem ze J.Piskor to taki megaloman, a jak załatwia sprawy szkolnego bezpieczeństwa pozostałych uczniów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...