Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Można odnieść wrażenie, że kładka to swoisty pomnik idei i wewnętrznych relacji rodem z poprzedniego systemu, być może nadal żywych na UMCS. Gorzej, że już teraz stanowi symbol i jednocześnie antyreklamę uczelni szczycącej się prawnikami, ekonomistami. Uczelni której nie stać na remont, nie potrafi załatwić dofinansowania i nie wie jak podejść do problemu prawnie. Parafrazując: "Ta kładka odpowiada naszym żywotnym interesom. To nasz syf i nikomu go nie oddamy... niech sobie na świeżym powietrzu zgnije". Gdyby, tu jeszcze chodziło o koniaczek. A może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyremontować kładkę a na dole zlikwidować zebry i ustawić barierki!!!! Student - młody człowiek przejdzie się górą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakby tak zrobić kładki coś ala RZESZÓW bez wind - ale z długim podjazdem dla Wózków Rowerów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kładce tłumów nie było. Zreszta jak ją wyremontują to powinni zlikwidować przynajmniej jedno przejście dla pieszych i wybudować dodkowe schody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kładka była, a studenci i tak jak swięte krowy chodzili po pasach stadami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem jest taki , że jak studenci nie przechodzą po zebrach nie da się skręcić ze Skłodowskiej w lewo więc remont kładki dużo nie da. Cała Sowińskiego powinna być przebudowana łącznie z wykonaniem tunelu pod Racławickimi....niestety. Koncepcja jest kasa z Unii będzie - w czym problem ? http://www.mostykatowice.pl/lublin-tunel-pod-al.-raclawickimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry nie ze Skłodowskiej tylko Radziszewskiego.... w lewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest odnosi się wrażenie że do końca nie znasz problemu a zabierasz głos w sprawie. Kładka do tej pory służyła głównie studentom idącym od akademików do uczelni, sam z niej wielokrotnie korzystałem i wiele osób również. Więc nie opowiadaj, że nie było tłumów.pozdrawiam Tadeusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyremontować kładkę i wyrzucić zebry co idą przez Sowińskiego. Niech ludzie używają kładki, bo tam trzeba uważać i na samochody i na pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie!!! W czasach kiedy jeszcze kładka była otwarta korzystało z niej wielu studentów i nie-studentów również. Wszyscy byli bezpieczniejsi. Kiedy jest zamknięta - może studenci powinni fruwać, żeby kierowcom nie tarasować drogi? Ostatnio przechodziłam tamtędy i jakiś ... chcąc mi pokazać jaki to on jest ważny, bo siedzi w samochodzie, a ja mu tu "łażę jak święta krowa", w chwili kiedy weszłam na przejście udał, że właśnie rusza. Kiedy z przerażaniem w oczach popatrzyłam na niego, zobaczyłam tylko, że pod nosem coś dziamoli. Kierowca, który straszy pieszego na przejściu, nie powinien mieć prawa jazdy. Aha, nie jestem juz studentką, bo widzę, że dla niektórych kierowców to ma bardzo duże znaczenie. Jakby studenta możnaby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna być wyremontowana kładka, zlikwidowane przejścia i pobudowane rondo zamiast skrzyżowania Sowińskiego/Radziszewskiego. Po likwidacji przejścia przez Sowińskiego, jak przechodnie nie będą wymuszać zatrzymania się samochodów jadących Sowińskiego, nie da się wjechać z Radziszewskiego w Sowińskiego w lewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...