Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aborcja. Dwie przeciwne sobie pikiety przed szpitalem w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 kwietnia 2017 r. o 17:34 Powrót do artykułu
ja pieprzę, ale barany, a kto wam karze usuwać, macie swoją macicę to ją sobie pilnujcie, tu jest potrzebna pomoc INTERWENCJA 27.04.2017 Choroba genetyczna uwięziła ją w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty baranie naucz się ortografii a później poruszaj tak poważne tematy jak śmierć nienarodzonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ty baranie naucz się ortografii a później poruszaj tak poważne tematy jak śmierć nienarodzonych
 masz swoją macicę to sobie ją pilnuj, odwal sie od innych, to ich problem a nie twój, kuźwa kim ty jesteś, dnem bo się wpieprzasz do innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jak takiego barana jak ty zatłukę to będzie to tylko moja sprawa czy też twoja ... Myśl to nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czy jak takiego barana jak ty zatłukę to będzie to tylko moja sprawa czy też twoja ... Myśl to nie boli.
pójdziesz siedzieć, masz swoje życie to sobie je odbieraj a  nie przypieprzasz się do innego, a zarodek znajduje się w cudzej macicy, do tego tak bronisz innego zycia a ilu chorym dzieciom pomogłeś, oddałeś swój majątek i masz tylko ciuchy na zmianę, do tego bez samochodu itp. Bo mleć ozorem to każdy potrafi, na wuj to głupie gadanie, liczą sie konkretyyyyyyy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy polemizują i mówią że aborcja to nie morderstwo... Jak z nimi debatować skoro fatów rzeczywistych nie rozumieją. Normalnie szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***google.pl/search?q=chore+dziecko&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=x&ved=0ahukewjk2sxwhmxtahvjszokhs3ocnmqsaqipg&biw=1024&bih=691
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ilu dzieciom pomogliście swoimi majątkami, wolontariatem, czy to tylko wasze czcze gadanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
św. Augustyn - "Nie jest dzieciobójczynią ta, która sprowadza poronienie, zanim dusza wstąpi w ciało " - św. Tomasz z Akwinu - " Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można śmiało założyć, że gdyby było jak tego chce Lubelska Koalicja na Rzecz Kobiet i partia Razem, to takich kontrmanifestacji by nigdy nie było - chyba, że w postaci usuniętych płodów zatopionych w formalinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku radzieckim tez był całkowity zakaz aborcji, tzw. Ku chwale ojczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed chwilą w sprawie dla reportera pokazywali  chore rodzeństwo  (choroba genetyczna) i  caritas zbiera ok. 790 tys. na leczenie dla jednego dziecka (leki wystarczą na rok), także macie teraz okazję sie wykazać, sprzedawac majątki, samochody itp.  i do pomocy, na dzieciach nie dokonano aborcji, one żyją i chcą sie leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aborcia była w Polsce legalna tylko pod okupacją niemiecką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te fanatyczne hordy dzikich ludzi indoktrynowanych przez sektę ordis winny znaleść się w więzieniu za sianie nienawiści fałszu i kłamstwa. Lekarz ma robić to co jest dobre dla zdrowia ludzi a banda niech protestuje dlaczego nikt nie dba o tych co się już urodzili nieszczęśincy. W Brazyli szef sekty odo ordis ścigany za zbrodnie i to samo musi być w Polsce by nie ogłupiać kompletnie ludzi bo wystarczy co sieje sekta pislam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze niech pani Magdalena walczy o swoje prawa a nie wtraca sie do decyzji innych ? Tez nie jestem za aborcja na zadanie ale zdarzaja sie przypadki zevskraca ona cierpienie i dziecka i jego matki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe o ile mniej wpisów byłoby gdyby nie było Ustawa antyaborcyjnej? Byłoby pewnie jak z wycinką drzew, gdzie ślepy wyrąb usprawiedliwiano "Lex Szyszko"... Jestem przekonany, że znaleźliby się tacy, którzy życie nienarodzone przerywaliby tylko dlatego, by zrobić na złość PiS. Moja mama była bardzo głęboko wierzącą osobą i być może w ogóle dlatego żyję. Czy to samo mógłbyś napisać Ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram akcję, widać niektórych prawda w oczy kole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za każde dziecko na śmietniku lub w beczkach ta organizacja będzie współwinna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego waszego żądania o klauzuli sumienia lekarzy. Chcecie innym skasować sumienie??. Wydaje mi się, że to jest nie możliwe. Jeśli wy nie macie sumienia (to jest możliwe)- to inni też mają nie mieć??. W czasach wczesnego PRL ubeki też nie mieli sumienia - a dzisiaj wszyscy POwinni za to stanąć przed sądami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krwawe fakty na przeciwko bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...