Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Napiszcie gdzie w Polsce nie ma korupcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie gdzie w Polsce nie ma korupcji?
Jest wszędzie, od samej góry na dół gdzie człowiek nie POpatrzy,dlatego Tuskowi i tym komuchom już dziękujemy,nie panują nad niczym,wszystko TO się tylko  POgłębia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdałam nie za pierwszym razem, a za drugim i nikomu płacić nie musiałam, a ci co zapłacili to w ogóle nie powinni na drodze sie poruszać, z resztą, życie weryfikuje takich kierowców, stłuczki na parkingach, wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, nie ustepowanie pierszeństwa na skrzyżowaniach równorzędnych itp,, można wymieniać bez końca. Uważam nawet że kierowcy powinni co 5 lat przechodzić obowiązkowy exam, nie zdał, na kurs  B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nic nowego ,ani dziwnego,bo to firma marszałka lubelskiego.To w zasadzie wszystko wyjaśnia!!!PSL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy we wszystkich komentarzach, wszystko jedno do jakiego artykułu na dzienniku wschodnim musi być polityka? Czy o psie, czy kocie, czy samochodzie, wszędzie tylko i wyłącznie albo psl, albo po, albo inne partie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu widzimy komentarzyk Pani Doroty w ktorym pluje na polski rzad i opowiada niestworzone historie. Ewidentnie widac ze dostaje za takie komentarze pieniadze - nie ladnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nic nowego ,ani dziwnego,bo to firma marszałka lubelskiego.To w zasadzie wszystko wyjaśnia!!!PSL!!!
ale powiedz co ci dworska gnido wyjaśnia?, może nie wiesz ale w WORD rządzi PO i pozostałości PIS-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale powiedz co ci dworska gnido wyjaśnia?, może nie wiesz ale w WORD rządzi PO i pozostałości PIS-u
Dlatego gnido dworska ja też uważam że Tusk musi odejśc,on już nie panuje nad niczym,tak się zajął  tępieniem PISu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego gnido dworska ja też uważam że Tusk musi odejśc,on już nie panuje nad niczym,tak się zajął  tępieniem PISu.
Ale ty jesteś głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...