Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
CBA weszła do ratusza z powodu donosu(pewnie jakiś życzliwy pisiorek) a nie z powodu jakichś konkretnych przesłanek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
afera nadmuchana przez media
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... w każdej plotce jak odrobina prawdy ... sprawa cuchnie już z daleka :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawka PiS-u?   za KL:  
    - Od początku twierdziłem, że nie naruszyłem prawa co potwierdziła prokuratura umarzając sprawę - podkreśla Kowalczyk. I dodaje: - Całą tzw. „aferę” uważam za próbę destabilizacji sił w radzie miasta. Nie od dzisiaj wiadomo, że dla wielu środowisk jestem upragnionym celem, z uwagi na fakt, że byłem osobą, która wyparła politykę z miasta i odsunęła PiS od władzy w ratuszu. Kowalczyk nie precyzuje o jakie „środowiska” chodzi. - Byłem spokojny o wynik sprawy, chociaż jak sądzę donosiciele z określonego środowiska nie spoczną z uwagi na fakt, że za chwilę mamy kolejne wybory – twierdzi przewodniczący rady miasta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sprawka donosicieli i aferzystów z PiS, oni nie spoczną póki nie wykoszą konkurencji wszelkimi możliwymi metodami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISIORY I TAK WAM SIĘ NIE UDA!!! JA WIEM, ŻE DLA ZDOBYCIA WŁADZY W MIEŚCIE BYLIBYŚCIE GOTOWI ZAORAĆ LUBLIN ALE TO WASZE NIEDOCZEKANIE!!! A OD LUDZI, KTÓRZY CHCĄ COŚ W TYM MIEŚCIE ZMIENIĆ WARA!!! WASZE KNUCIA, SPISKI I INTRYGI NIE POMOGĄ!!! TACY LUDZIE JAK ŻUK, KOWALCZYK CZY SIEMIŃSKI TAK DŁUGO BĘDĄ CIESZYĆ SIĘ POPARCIEM MIESZKAŃCÓW, JAK DŁUGO BĘDĄ PRACOWAĆ Z MYŚLĄ O POPRAWIE ICH BYTU!!! PISOWSKIE DARMOZJADY TRZYMAĆ SIĘ Z DALA OD RATUSZA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO LUBELSKIE CBA TO PISIORY ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA weszło do akcji na podstawie donosu  :) a kto jest autorem ów donosu a raczej z jakiego środowiska pochodzi, nietrudno się domyśleć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS miał z tą sprawą mniej wspólnego niż PO - tyle, że socjotechnika robi swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O WIDZĘ ,ŻE LUDZIE OPŁACANI PRZEZ RATUSZ DZIAŁAJĄ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieżę że najemnicy Kopaczki rozkręcili się na całego, bronią Partii Oszołomów i Oszustów z całym poświęceniem wbrew wszelkiej logice i argumentom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dupolizy władzy macie wystarczającą ilość wazeliny bo panów z PO rozbolą d.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sprawka donosicieli i aferzystów z PiS, oni nie spoczną póki nie wykoszą konkurencji wszelkimi możliwymi metodami...
 
PISIORY I TAK WAM SIĘ NIE UDA!!! JA WIEM, ŻE DLA ZDOBYCIA WŁADZY W MIEŚCIE BYLIBYŚCIE GOTOWI ZAORAĆ LUBLIN ALE TO WASZE NIEDOCZEKANIE!!! A OD LUDZI, KTÓRZY CHCĄ COŚ W TYM MIEŚCIE ZMIENIĆ WARA!!! WASZE KNUCIA, SPISKI I INTRYGI NIE POMOGĄ!!! TACY LUDZIE JAK ŻUK, KOWALCZYK CZY SIEMIŃSKI TAK DŁUGO BĘDĄ CIESZYĆ SIĘ POPARCIEM MIESZKAŃCÓW, JAK DŁUGO BĘDĄ PRACOWAĆ Z MYŚLĄ O POPRAWIE ICH BYTU!!! PISOWSKIE DARMOZJADY TRZYMAĆ SIĘ Z DALA OD RATUSZA!!!
BUCU !!!!!   48% to nie bierze się z niczego,nie ma was już komuchy i konfidenci francowaci !!!  idzie nowe milowymi krokami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO LUBELSKIE CBA TO PISIORY ?
Zależy od tego kto pyta ?  Miękka komunistyczno-konfidencka pyta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli nie udało się PiSowcom rozkręcić afery i pogrążyć do niedawna jeszcze wychwalanego a teraz znienawidzonego Kowalczyka? ojoj jaka szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowska intryga się nie udała, Kowalczyk i Siemiński są czyści - to było do przewidzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takimi oto metodami PiS próbuje przejąć władzę w mieście. Donosy, spiski, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS ich nie nagrał, bo niby jak - to po pierwsze. PiS nie rządzi też Centralnym Biurem Antykorupcyjnym (tylko PO) - to po drugie. Kowalczyk został więc ostrzeżony i będzie pokorniejszy, skutek zatem został osiągnięty - to po trzecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie donos jakiegoś życzliwego to by CBA w ogóle nie zajęła się sprawą, więc nie twórzcie durnych niestworzonych historii o ostrzeżeniach dla Kowalczyka itp bzdetów. Takie głupoty mogą pisać tylko ludzie o wyjątkowo bujnej wyobraźni. Kowalczyk jest młodym, zdolnym politykiem, który odejściem z PiS-u narobił sobie wrogów. Nie on pierwszy i nie ostatni padł ofiarą brudnych politycznych gierek prowadzonych przez PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat wróci tuż przed wyborami żeby ubić komuchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...