Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Afera w Ratuszu: Śledczy przepytają urzędników

Utworzony przez pola, 2 września 2010 r. o 22:58 Powrót do artykułu
Nie pierwsza to afera w Ratuszu i nie ostatnia. Jak dobrze poszukacie panowie prokuratorzy znajdziecie wiele innych.Zła wola idzie w parze z nieudolnoscią. Dziwne to, że zawiniła zła organizacja.Przecież p. Prezydent chełpił sie na łamach prasy właśnie doskonałą organizacją Ratusza i przypisywał sobie jako osiagniecie w kadencji . Z mojego punktu widzenia jako interesanta to dobrze że demaskuje sie te niby osiagnięcia. Załatwienie jakiejkolwiek sprawy w doskonale zorganizowanym urzędzie to droga przez mękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 30 lat nie mogę sprzedać działki, ponieważ będzie tam ulica. Miasto przez Mącikową i innych odpowiadało, że nie mają na tę inwestycję pieniędzy. Natomiast jakiś krewniak, bodajże wiceprezydenta, szybko jej się pozbył, ale dla niego pragnęli uchwalić nowy plan przestrzenny. Nie śledziłem dalszych losów, bo mam daleko całe to bagno; ludzi pozujących na szlachtę, identycznie jak panowie z plenów i egzekutyw (po nas choćby potop!). Tamtych się pozbyliśmy, kolej na następców. A tym się radzę nie przejmować, nie dojdą. Jest to, jak i w wielu podobnych przypadkach, napewno dobrze pogmatwane. Kasa się rozeszła. Tylko na kogo tu k... głosować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są właśnie efekty reformy Krzysztofa Łątki - jeden wielki bajzel w Urzędzie Miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afery i bezkarność Mącik,Jodłowskiej,Bielawskiego pokazują jakość pracy w UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......Chodzi o 40 ha gruntów, za które miasto nie pobrało należnych opłat..... Od kiedy to kościół i instytucje związane z kościołem płacą za grunty (wogóle za coś)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ruda morda Łątka pójdzie siedzieć ja się pytam!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RYŻY MACHERZE TWOJA EPOKA DOBIEGA KOŃCA RYŻY MACHERZE TWOJA EPOKA DOBIEGA KOŃCA RYŻY MACHERZE TWOJA EPOKA DOBIEGA KOŃCA RYŻY MACHERZE TWOJA EPOKA DOBIEGA KOŃCA RYŻY MACHERZE TWOJA EPOKA DOBIEGA KOŃCA RYŻY MACHERZE TWOJA EPOKA DOBIEGA KOŃCA RYŻY MACHERZE TWOJA EPOKA DOBIEGA KOŃCA RYŻY MACHERZE TWOJA EPOKA DOBIEGA KOŃCA RYŻY MACHERZE TWOJA EPOKA DOBIEGA KOŃCA RYŻY MACHERZE TWOJA EPOKA DOBIEGA KOŃCA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacowy napisał:
......Chodzi o 40 ha gruntów, za które miasto nie pobrało należnych opłat..... Od kiedy to kościół i instytucje związane z kościołem płacą za grunty (wogóle za coś)?
To może coś napiszesz o tysiącach obiektów przekazanych za darmo gminom i instytucjom żydowskim? Napisz jak budynek d.Akademii Medycznej przy ul. Lubartowskiej został niesłusznie ZA DARMO przekazany "gminie" mimo, że w latach 60-tych zapłacono im za tę nieruchomość ok. 170 tyś.dolarów. Napisz też z czyich pieniędzy opłacane są muzea żydowskie i teatr NN. Napisz w końcu dlaczego twój komentarz tak zajeżdża czosnkiem? Na tacę daję ile chcę i kiedy chcę, a na "kulturę" żydowską muszę płacić co miesiąc w podatkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Urzędzie był zawsze bajzel. Te afery to przykład niekompetencji zasiedziałych urzędasów. A zaczęło się od reformy Janickiego - rewolucjonisty, potem już było tylko gorzej. Łątka i yak sporo zrobił w dziedzinie informatyki i obsługi mieszkańców. Niestety kompletnie nie ma kompetencji w tych trudniejsztch dziedzinach. Niestety dobry urzędnik to wiedza plus doświadczenie, a to nie takie proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...