Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy mogę zgłosić jarka i jego potomstwo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzieliście to video z sejmu ? :http://my.rs/8a2<-- ale tam się wczoraj tłukli :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwonie już kolejny dzień z rzędu i nikt nie odbiera, zgłasza się sekretarka automatyczna.  Po co ta reklama w prasie, skoro  nic z tego nie wynika?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można się starać o skierowanie na bezpłatne sterylizacje z urzędu miejskiego. Ale chyba tylko koty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwonie już kolejny dzień z rzędu i nikt nie odbiera, zgłasza się sekretarka automatyczna.  Po co ta reklama w prasie, skoro  nic z tego nie wynika?  
Ja też długo nie mogłam się dodzwonić, numer był ciągle zajęty. Nie dziwne, że jest takie zainteresowanie skoro nawet za darmo można zwierzę wysterylizować. Ja wysłałam maila - taka opcja jest podana w artykule, i szybko otrzymałam odpowiedź. Może proszę spróbować tej formy kontaktu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, jak ktoś chce. Sterylizacja nie jest prawnie obowiązkowa. U nas jest tak, że wyruszają hordy sterylizatorów z klatkami i łapią. Mnie w zeszłym roku okradli- sprawa na Policji i UM była. Ta akcja, to jakaś dzicz, owszem, niech jest. Dużo osób wyrzuca małe, ale nie w ten sposób. Ten, co opisuje gazeta- ok. Ale ta akcja ma drugie dno. Za tydzień zobaczę ile stron ogłoszeń jest na olx-zwierzęta- znalezione/zaginione. Wczoraj na całą Polskę było 83 str- to tysiące poszukiwanych obecnie. Sporo kradzieży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...