Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akcja \"Trzeźwy poranek\" (wideo)

Utworzony przez dziwne, 25 lutego 2008 r. o 11:14 Powrót do artykułu
o 6:15 Policja jeszcze nie prowadziła akcji w Konopnicy, piszecie bzdury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak panowie policjanci zajęliby się usprawnieniem ruchu na wjeździe od Świdnika. Niby to droga krajowa, a budowlańcy blokują ją permanentnie. Mam wrażenie, że właśnie najbardziej pasuje im blokować drogę w godzinach szczytu. A przez tą całą akcję spóźniłem się dziś do pracy. Może wybierajcie panowie policjanci jakieś mniej zatłoczone miejsce na tego typu akcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeżwy Poranek Marzę o tym, żeby mnie milicja zatrzymała kiedys podczas takiej akcji i na razie nie mam szczęścia. Spytacie dlaczego ? Odmówiłbym bym dmuchania w alkomat (dodam od razu że nigdy nie prowadzę po alkoholu) i stawiał czyny opór przy pobieraniu krwi, a potem spokojnie czekałbym na wynik 0,00. Ludzie czy wy macie mózgi w głowach czy jakąś zawiesinę, że popieracie takie akcje ? Przecież to jawne bezprawie i kpina z tzw. domniemania niewinności. Skoro juz akceptujemy łapanki dla poprawienia samopoczucia milicji (tak, milicji bo do policji to większości z tych panów jeszcze daleko) to idżmy dalej. Po zatrzymaniu kierowcy, trzeba od razu pobrać od niego odciski palców (ok 1 minuty) i wymaz śliny z ust do badania DNA (ok 2 minuty). Fajnie ? Fajnie. Tyle jest przecież niewyjaśnionych kradzieży i gwałtów, na pewno ktoś wpadnie. To tyle w ramach Trzeżwego Poranku. Po zasłużonym odpoczynku i obiedzie pora na akcję Uczciwy Wieczór . Siłami oddziałów prewencji należy przeczesać mieszkania w blokach w poszukiwaniu nielegalnych kopii Windows i innego oprogramowania. Ktoś na pewno wpadnie. Uwaga ! Zachować czujnośc i penetrować również te mieszkania w których nie pali się światło. A teraz kilka słów do tych funkcjonariuszy którzy na prawdę sa zainteresowani zwalczaniem pijaństwa na drogach a nie tylko robieniem kiepskich spektakli. Przeforsujcie na drodze prawnej założenie strony np" www.pokielichu.pl. Wpis pijaka wraz z jego fotografią powiniem być umieszczony do 24h. Niech zobaczą znajomi, sąsiedzi. Prewencja gwarantowana (żadnych wyjatków i tuszowania dla pijanych policjantów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marzik jak tak czytam Pana wypowiedź czego to by Pan nie zrobił podczas kontroli to pękam ze śmiechu :-) Typowe udawanie "kozaka" za klawiaturą komputera. A podczas prawdziwej kontroli zrobił by Pan w majtki ze strachu gdyby był pan pod wpływem alkoholu... Dopóki nie przestaniemy jeździć po kielichu to takie kontrole są niezbędne i tyle. Nie ma co dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawnik napisał:
Panie Marzik jak tak czytam Pana wypowiedź czego to by Pan nie zrobił podczas kontroli to pękam ze śmiechu :-) Typowe udawanie "kozaka" za klawiaturą komputera. A podczas prawdziwej kontroli zrobił by Pan w majtki ze strachu gdyby był pan pod wpływem alkoholu... Dopóki nie przestaniemy jeździć po kielichu to takie kontrole są niezbędne i tyle. Nie ma co dyskutować.
Witam. Odnoszę wrażenie że ma Pan kłopoty z rozumieniem tekstu. Napisałem wyraznie że NIGDY nie prowadzę po alkoholu i własnie dlatego z pełną premedytacją odmówiłbym poddania się kontroli podczas takiej "łapanki". Co innego gdybym był np uczestnikiem kolizji, no ale nie o tym teraz dyskutujemy. Skarżyłbym milicję za niesłuszne zatrzymanie we wszytkich mozliwych instancjach w kraju i za granicą, mając świadomośc że to działanie bezprecedensowe i skazane na wieloletnie podnoszenie poziomu oleju w pewnych głowach. A wszystko to tylko po to aby spełniło sie moje zyciowe marzenie. Chciałbym dożyć dnia w którym w Polsce zostanie powołany RZECZNIK ZDROWEGO ROZSADKU. A propos moich majtek i ich zawartości. Nie mógłbym zrobić w nie tego co Pan sugeruje bo od dwóch tygodni noszę stringi (męskie). Polecam. Również prawnikom i milicjantom po służbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "marzik" gorąco polecam lekturę do poduszki -Kodeks drogowy- a w szczególności art. 126 do 129. Jako kierowcy ( w co czytając pana wypociny osobiście wątpie) na pewno się panu przyda, z taka wiedzą to proponuję poddać się ponownemu egzaminowi, skoro zna pan w takim samym stopniu przepisy o ruchu drogowym , co uprawnienia o których pan mówi, twierdzę że jast pan takim samym zagrożeniem na drodze co ci dwaj kierowcy zatrzymani podczas tej akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Panie "marzik" gorąco polecam lekturę do poduszki -Kodeks drogowy- a w szczególności art. 126 do 129. Jako kierowcy ( w co czytając pana wypociny osobiście wątpie) na pewno się panu przyda, z taka wiedzą to proponuję poddać się ponownemu egzaminowi, skoro zna pan w takim samym stopniu przepisy o ruchu drogowym , co uprawnienia o których pan mówi, twierdzę że jast pan takim samym zagrożeniem na drodze co ci dwaj kierowcy zatrzymani podczas tej akcji.
żądania poddania się przez kierującego pojazdem lub przez inną osobę, w stosunku do której zachodzi uzasadnione podejrzenie , że mogła kierować pojazdem, badaniu w celu ustalenia zawartości w organizmie alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu; BEZ KOMENTARZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejrzenie może mieć zawsze,np. gdy żujesz gumę, chcesz ukryć zapach alkoholu z ust, gdy dziecko ci płakało i masz czerwone z niewyspania oczy itd. można tłumaczenia UZASADNIONEGO PODEJRZENIA mnożyć w nieskończoność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że są takie akcje i powinno być ich coraz więcej STOP PIJANYM KIEROWCOM ja mając od 13 Lat PL Nigdy nie siadam za kierownice jak nawet wypije 1 piwo to moja zasada i tego się trzymam. Jest taka jedna zasada PIŁEŚ NIE JEDZ !!!!! JEDZIESZ NIE PIJ bo to zagrożenie dla ciebie i innych uczestników Ruchu. Dla takich nie powinno być żadnej LITOŚCI.!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...