Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akcja w szkołach: Kot nauczy dzieci pić mleko

Utworzony przez Doktór, 31 stycznia 2013 r. o 21:10 Powrót do artykułu
Jako wybitny ekspert weterynaryjny uważam, że akcja jest idiotyczna. Po pierwsze dużo kosztuje. Po drugie nawyków żywieniowych mają uczyc rodzice. Po trzecie koty nie mogą pic mleka krowiego z uwagi na powszechną nietolerancję pokarmową (niezależna od immunoglobulin E) - tak samo male jak i duze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie, skąd to przekonanie o tym , że koty piją mleko? one powinny pić wodę, podobnie z ludźmi, po co nam to coś białe z kartonu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA deb***IZM ?! Kot nie toleruje laktozy !!! Picie mleka może wywołać u niego biegunkę w efekcie odwodnienie i nawet śmierć !!! BARDZO WYCHOWAWCZE DLA BACHORÓW,BARDZO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysyłam pismo do prokuratury.Jest podejrzenie popełnienia przestępstwa polegającego na dręczeniu zwierząt.Kot jest zwierzęciem wyjątkowo wrażliwym na stres i nie wolno mu pić mleka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ssid napisał:
CO ZA deb***IZM ?! Kot nie toleruje laktozy !!! Picie mleka może wywołać u niego biegunkę w efekcie odwodnienie i nawet śmierć !!! BARDZO WYCHOWAWCZE DLA BACHORÓW,BARDZO !!!
Jeszcze nie spotkałem kota, który nie piłby mleka. A jak postawić obok siebie mleko i wodę to zawsze wybiera mleko. Jest to kolejna akcja za moje m.in. pieniądze. Poza tym mamy od UE limity i nie możemy produkować więcej mleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wszystkich stać na dawanie dziecku przetworów mlecznych 3 razy dziennie za byle kubek 2zł jak ktoś żyje z zapomogi bo państwo nie ma pracy dla rodziców to dzieci jedzą parówki z marketu za 5 kg a mleko nauczyciele piją do kawy bo dzieci nie chcą brać akcja bez przyczyny i efektu ale firma reklamowa z plakatami nie upadnie.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja pytam od kiedy dozwolone jest sponsorowanie lobby mlecznego przez rząd polski? a co do limitów sprzedaży mleka i jego nadprodukcji to nie byłoby problemu gdyby "mleko" było prawdziwym mlekiem wtedy byłoby go wręcz za mało, ludzie nie dajcie się ogłupić internet jest wszechobecny więc wystarczy trochę poczytać i zainteresować się tym bo nabiał wcale nie jest taki zdrowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...