Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O kim mowa? Kogo gra w serialu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://przymierzsie.pl/projekty/projekt83.php - zaglądaj codziennie, każdy Twój głos to szansa dla Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drasius Kedys go dopadnie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego piszecie, że jest aktorem "M jak Miłość"? Każdy sobie wyobraża, że to jakaś znacząca postać w tym serialu, a pan Tomasz zagrał tam raptem epizodyczną rolę policjanta przeprowadzającego rewizję w mieszkaniu wynajmowanym przez studentów w jednym odcinku. Jest to krzywdzące dla MJM. Straszny aktor z niego, w kilku filmach zagrał i wystąpił gościnnie w kilku serialach, nikt go nawet nie kojarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w MJM nie gra żadem Tomasz M. Na litość Boską!! Ludzie - zwracam się do "dziennikarzy: Dziennika Wschodniego - takich błędziarzy nigdy w życiu nie spotkałem. Nie dość, że nie umiecie pisać - tej drapaniny nie da się czytać - robicie błędy ortograficzne, językowe, rzeczowe, gramatyczne. Kto Was zatrudnił? Jak można pisać takie brednie (nie mama na myśli tego artykułu tylko całokształt). Wstyd! Nauczcie się pisac i czytac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co na to redaktor naczelny? dziwi mnie, że puszcza do internetu wasze artykuły. wstyd mi za was i RN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...