Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Al. Racławickie: Drzewo przewróciło się na jezdnię

Utworzony przez DEPESZ, 8 marca 2013 r. o 11:39 Powrót do artykułu
TO KONAR CZY DRZEWO?BO RÓŻNICA JEST ZNACZNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewo (~20m)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Miasta razem ze swoimi pseudo-dendrologami powinien za to ostro beknąć. U siebie na działce walczyłem z tymi urzędasami o wycięcie starego jesionu, który zdechł, ale "dendrolodzy" stwierdzili ze drzewo jest zdrowe, po czym w kilka miesięcy runęło na ziemię zaraz za przechodzącym lokatorem.... żałuję że kogoś nie uszkodziło bo wtedy dobrałbym im się ostro do skóry... Tutaj też jacyś ..... zapewne wszystko mieli pod kontrolą, szkoda tylko ze kompetencji jak zwykle zabrakło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogło kogoś zabić! Kto jest odp. za kontrolę drzew? Może by ruszył kuperek z krzesełka i co pewnien czas skontrolował to za co odpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciepła.posadka.pru.wstołek napisał:
Mogło kogoś zabić! Kto jest odp. za kontrolę drzew? Może by ruszył kuperek z krzesełka i co pewnien czas skontrolował to za co odpowiada.
Nie tyle mogło, ale o mały włos kogoś nie zabiło. Stałem samochodem na światłach na wysokości Łopacińskiego i widziałem całą akcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Urząd Miasta razem ze swoimi pseudo-dendrologami powinien za to ostro beknąć. U siebie na działce walczyłem z tymi urzędasami o wycięcie starego jesionu, który zdechł, ale "dendrolodzy" stwierdzili ze drzewo jest zdrowe, po czym w kilka miesięcy runęło na ziemię zaraz za przechodzącym lokatorem.... żałuję że kogoś nie uszkodziło bo wtedy dobrałbym im się ostro do skóry... Tutaj też jacyś ..... zapewne wszystko mieli pod kontrolą, szkoda tylko ze kompetencji jak zwykle zabrakło
A dlaczego UM ma odpowiadać za czyjeś drzewa? Właściciel odpowiada, tylko i wyłącznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jest terem miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakiej wusokości KUL? Przecież to obok Państwowyej Szkoły Budownictwa i Geodezji i na przeciwko Kościoła Garnizonowego. Do Kulu kawał drogii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padło jak my będziemy padać dzięki rządom Tuska i jego kolesiom z PO . To fatum .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
Przecież to jest terem miasta!
Masz wypis z ewidencji przed sobą? Może ten tern ma jakiegoś zarządcę? Może pan "CZepialski:)" ma rację? Przy takiej pogodzie jedno drzewo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego pana ze zdjęcia, BHP nie obowiązuje ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie drzewa wzdłuż Racławickich należy wyciąć. W ich miejsce dobudować trzeci pas ruchu przeznaczony pod bus pass. Wtedy komunikacja miejska w tej części miasta, bez żadnych utrudnień poruszałaby się bardzo szybko i sprawnie (przede wszystkich stanowiłaby atrakcyjną alternatywę do własnego środka transportu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak pryszczaty bolek puści bąka w autobusie to też będzie o tym wzniosłym wydarzeniu informacja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakaś paranoja, żeby o wycięcie drzewa ze swojej działki błagać całą armię urzędasów, a jak wytniesz jakieś próchnia, to cię w skarpetkach puszczą (możesz zapłacić kilkadziesiąt tys. zł kary). Totalitarny Tusbekistan w czystej POstaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chłopaki z Hortusa działają, są pierwsi na miejscu zdarzenia , szkoda tylko że w tej firmie trochę psułowo płacą, a orka jest nieprzeciętna, Prezes mogł by im podnieść pensje bo naprawdę robi się tam kawał dobrej roboty Ja tam wytrzymałem pół roku bo za tą kasę to nie chciałem robić Ale robota fajna Ten "Malutki" z piłą to już stary wyga firmowy hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...