Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wieśniak w BMW? to juz norma, widac jacy ludzie kupują samochody tej marki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu "bi em dablju"? To chyba jakaś plaga. (*) Swoją drogą kierowcy beemek sami się określają wsiadając za kółko takiego auta tzw.samoocena (autoocena)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wieśniaki z beemek" ja na wsi nie widziłam nikogo to by jeździł bmw bo ich na to nie stać ale za to widać volksvageny i audi - najniższej klasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ocenianie ludzi po samochodzie ??? określenie "wieśniak" dokładnie opisuje takie zachowanie jak Twoje ;] po prostu ręce opadają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założę się, że gdyby jechał skodą, volkswagenem albo innym furdem to w tytule nie znalazłaby się marka pojazdu. Media w nieuczciwy sposób kreują wizerunek kierowców BMW - jako potencjalnie niebezpiecznych, piratów drogowych, ludzi pozbawionych wyobraźni. Niech autor tej informacji siędzie za kółkiem, pojeździ po mieście i poza nim i sam się przekona. Jak dla mnie obecnie najgorski są kierowcy audi, przy czym reguła - im nowszy i droższy model, tym bardziej nieodpowiedzialny kierowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...