Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rano o 6.50 nie było żadnego policjanta, to o której rano kierowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od 7.40 do 9 żaden policjant nie kierował ruchem. owszem przed 9 stał radiowóz, jeden policjant nadzorował 2 robotników, drugi siedział w radiowozie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie , o której kierowała policja ? ja byłam po 7 i tez nikogo tam nie widzialam ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna cholera na podwójnym gazie.Zabierać nie tylko prawko ale konfiskować samochód i niech finansuje straty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po godz. 1 w nocy nietrzeźwa 24-latka uderzyła w sygnalizator na skrzyżowaniu al. Tysiąclecia i ul. Lubartowskiej w Lublinie"..... To jak szybko musiała biec i ile ważyć żeby skosić sygnalizator ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba była kolizja nietrzeźwej z sygnalizatorem, najprawdopodobniej zdjęła go z główki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że nietrzeźwa baba jest jak ćma - albo bzyka albo ciągnie do światła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja koło 8 i też policji ani widu ani słychu .... może świętowali ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...