Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bosz..... będą się tak bawić w podchody, pojawią się albo się nie pojawią. Czy nie można postawić płotków żeby święte krowy nie łaziły na skróty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Strażna Strażo" -powinniście jeszcze czasem się pojawiać na ul.Hutniczej -zwłaszcza w środy około godz.9-tej i 10-tej, gdy to "narody" z darmowego Karfura wysiadają i przebiegają przez ulicę (na "wysokości" bazy PKSu), zamiast chodzić tunelem obok albo przejściem obok Kulki. Kilka razy już widziałem, że ludzie z torbami omal nie władowali się pod jadące samochody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Wczoraj nie stwierdziliśmy takich wykroczeń – mówi Robert Gogola, rzecznik Straży Miejskiej
  Nie zgodze się z tym stwierdzeniem, ponieważ 11.45 jechałam Aleja Witosa i ludzie najnormalniej w świecie przebiegali na drugą stronę do Felicity a straży miejskiej w pobliżu nie było widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodze się z tym stwierdzeniem, ponieważ 11.45 jechałam Aleja Witosa i ludzie najnormalniej w świecie przebiegali na drugą stronę do Felicity a straży miejskiej w pobliżu nie było widać
Czyli siłą rzeczy nie mogli stwierdzić. Prawdę powiedział gość cytowany przez Ciebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej, 2 mandaty...hahaha  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś zbije pionka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...