Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm 24: Ktoś wyrzucił je do lasu. Sara i Nero czekają na pomoc

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2016 r. o 11:19 Powrót do artykułu
Tylko człowiek potrafi być tak okrutny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sq...viel i tyle o tym co wywiózł, moze jego ktos też kiedys wywiezie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guzy na listwie mlecznej nie powstają z godziny na godzinę. Podobnie jest ze zwyrodnieniami. Oznacza to świadome zaniedbania i to od długiego czasu. Ten ktoś wywiózł psy kiedy Sara już stała się prawdziwym inwalidą. Nero chyba został wywieziony z "odruchu serca", aby suczka nie była sama. Okrucieństwo ludzi nie ma granic, ale na szczęście są też i tacy jak Pani Olga. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne właściciel kolejny raz spotkał się z barierą u weterynarza, który nie chciał uśpić psów. Wszyscy wiedzą, że pies do roku jest fajną zabawką ale później staje się kłopotem, flaczeje i generuje koszty. Ja sam chciałem kupić swoim dzieciom jakieś fajne szczeniaki drogiej rasy ale po obdzwonieniu kilku klinik okazało się, że po roku nie będę mógł ich uśpić i zostałbym z kłopotem i skarbonką dlatego musiałem zrezygnować. Gdyby każdy mógł uśpić psa kiedy przestanie mu być potrzebny nie byłoby takich sytuacji jak opisana w artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowite, uspić bo sie znudził , bo stary, takiego buractwa jeszcze nie widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
niesamowite, uspić bo sie znudził , bo stary, takiego buractwa jeszcze nie widziałem........Kapitalizm i ekonomia...Były młode ,sprawne , pilnowały obejścia,  to i kość do żarcia dla nich się znalazła...Teraz gdy potrzebują opieki ,to na śmietnik...Jakie to nowoplskie i czy przypadkiem nie katolickie ...;-(((?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wz crx napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
niesamowite, uspić bo sie znudził , bo stary, takiego buractwa jeszcze nie widziałem........Kapitalizm i ekonomia...Były młode ,sprawne , pilnowały obejścia,  to i kość do żarcia dla nich się znalazła...Teraz gdy potrzebują opieki ,to na śmietnik...Jakie to nowoplskie i czy przypadkiem nie katolickie ...;-(((?
To poprostu humanitarne zachowanie. Zwierzeta to tylko zwierzęta. W Biblii zarzynano zwierzęta w ofierze Panu Bogu. Teraz zabijamy je żeby mieć jedzenie. Powinniśmy je tez usypiać kiedy nie są nam potrzebne, w końcu człowiek jest właścicielem zwierzęcia i może decydowac o jego istniemu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
wz crx napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 niesamowite, uspić bo sie znudził , bo stary, takiego buractwa jeszcze nie widziałem........Kapitalizm i ekonomia...Były młode ,sprawne , pilnowały obejścia,  to i kość do żarcia dla nich się znalazła...Teraz gdy potrzebują opieki ,to na śmietnik...Jakie to nowoplskie i czy przypadkiem nie katolickie ...;-(((?
To poprostu humanitarne zachowanie. Zwierzeta to tylko zwierzęta. W Biblii zarzynano zwierzęta w ofierze Panu Bogu. Teraz zabijamy je żeby mieć jedzenie. Powinniśmy je tez usypiać kiedy nie są nam potrzebne, w końcu człowiek jest właścicielem zwierzęcia i może decydowac o jego istniemu. Chylę czoło przed opinią ! Faktycznie zwierzęta sa po to ,by je zjadać , a jeśli nie to się ich pozbywać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy sprzątnęła te opakowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ciekawe czy sprzątnęła te opakowania
Opakowania moze zabrała ale kup napeno nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie już większych problemów?? Uśpić i pokój. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne że uśpić, zwłaszcza że chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam kota do uśpienia (dzieciom się znudził) i jest problem, bo legalnie nie ma jak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co niektórych to sam bym UŚPIŁ. urwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiadomo jak te piesy się nazywają? Przedstawiły się? Buahahahaha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek nie jest właścicielem zwierzęcia.Mimo iż losy ludzi i zwierząt, zwłaszcza domowych, od wieków sprzęgały się ze sobą, mają one  swoje własne życie. Podobnie człowiek nie był właścicielem niewolników, choć w swoim czasie newolnictwo było prawnie usankcjonowane. Warto by było umieć spojrzeć na tę sprawę w taki właśnie sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że po prostu nie można zostawić psa w schronisku. Zwierzętom oszczędziło by się cierpienia, a ludziom kłopotu, kombinowania i łamania prawa. Kiedyś zadzwoniłem do schroniska z informacją, że wokół bloku od kilku dni wałęsa się bezpański pies. Jaka była ich reakcja? Odmówili pomocy. Zero empatii. Takie jest prawdziwe oblicze ekologów, zielonych i innych oszustów, którzy pod przykrywką pomocy przyrodzie wyłudzają pieniądze na górnolotne hasła. Od tamtej pory powiedziałem nie pomagam oszustom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak poza głównym tematem: "bestialsko wyrzucone" ciekawe połączenie wyrazów. Czy można kogoś porzucić humanitarnie? To coś jak brutalny gwałt - tak jakby istniał delikatny, humanitarny gwałt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...