Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm 24: Skradziony samochód przy ul. Czeremchowej w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lipca 2016 r. o 08:19 Powrót do artykułu
wyrazy współczucia dla najbliższych tego kto zdecydował o publikacjii !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że złodzieje samochodów znów ruszyli do ataku, kilka dni wcześniej czytałam, że ukradli biała mazdę. Trzeba być czujnym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że gazety nagłaśniają takie kradzieże, w końcu cos pożytecznego, a nie tylko dyrdymały... złodzieje będą wiedzieć że są na cenzurowanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że audi gwizdnęli ci sami ukraińcy co białą mazdę 3. te auta pewnie nadal są w Lublinie bo wygląda mi to na kradzież kilku sztuk pod konkretne zamówienia (dlatego seria).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł jest mylący. Powinno być: "Skradziono samochód...". Z treści tytułu można wnioskować, że skradziony samochód jest na ul. Czeremchowej. A tu okazuje się, że był, ale go już nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...