Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm bombowy w autobusie MPK Lublin. Kierowca znalazł podejrzany pakunek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2016 r. o 11:38 Powrót do artykułu
co to *** za paranoja przestańcie straszyć ludzi a jak się okaże że to zakupy spożywcze to nie zapomnijcie o tym napisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaleźli POKEMONA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co znaleźli w reklamówce? czy dalej koczują przy autobusie hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty gadasz człowieku bardzo dobrze że tak reaguja wkoncu stosują się do procedur nie widzisz co się teraz dzieje na świecie kiedyś się okaże że to nie będą zwykłe zakupy i wtedy będziesz jeczał ze to zbagatelizowali polakowi to nigdy nie dogodzi. Lepiej zapobiegać niż potem płakać pomyśl o tym zanim cos napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola boga a Biedrze była promocja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w środku była bomba w postaci ogórków kiszonych - podlubelski słój jechał autobusem na dworzec PKP na pociąg do Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies nie wyczuł obiadu? Co to za pies?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje, że jeszcze kilka takich akcji i dostaniemy przepis nakazujący informowanie Policji o każdej zgubie. Z jednej strony podchodzi to pod paranoję, ale z drugiej, jeżeli ma to kiedyś ochronić czyjeś życie i zaoszczędzić pieniądze w budżecie wydawane na takie akcje to jestem jak najbardziej za. W takiej przyszło nam żyć Europie otwartych granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, to news dnia i akcja militarna dziesięciolecia, unieszkodliwiono podłożony obiad !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziele zamiast iść zobaczyć co tam jest to zaraz policja pirotechnicy teraz byle gówno to pół żandarmerii na nogi postawią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba kierowca chciał mieć wolne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie miasto, taki terroryzm muahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies nie wyczuł obiadu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze,że nie z noworodkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto poniesie koszt akcji MPK czy kierowca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedobry obiad może rozerwać du..ę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje gratulacje. chłopaki rozbroiliście obiad. proponuję każdemu z was kotleta pod język
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasze komentarze świadczą o głupocie. W dzisiejszych czasach pełnych zamachów różnego rodzaju kierowca zadziałał prawidłowo. Ja wiem, że Polacy totalnie wszystko lekceważy, ale jak kiedyś coś wybuchnie to wszyscy będą szukać winnych. Brawo kierowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwila moment. W reklamówce był obiad i pies niczego nie wyczuł? To w takim razie jakiś trefny pies.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakby była nie daj Boże bomba to zaraz wszyscy by się rzucili że bardzo dobra akcja, że całe szczęście że nie wybuchła. Hipokryci. Nieważne czy tam był obiad, czy coś innego, liczy się działanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...