Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
też mieszkam na bronowicach,wiem jak było,wiem jak jest!Dlatego szacun dla autora,za prawde....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z wypadkiem na obwodnicy Krasnegostawu dzisiaj po południu?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan pisze o ZOR Bronowicach . Prawdziwe Bronowice to ul . Skibińska , Parkowa , Bronowicka , Firlejowska , Chełmska itd . Bo ja się tutaj urodziłem przed ponad 60 laty . Dla ludzi z prawdziwych Bronowic Kościołem jest Kościól pod wezwaniem .Św. Michała Archanioła . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dokladnie os.Maki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan pisze o ZOR Bronowicach . Prawdziwe Bronowice to ul . Skibińska , Parkowa , Bronowicka , Firlejowska , Chełmska itd . Bo ja się tutaj urodziłem przed ponad 60 laty . Dla ludzi z prawdziwych Bronowic Kościołem jest Kościól pod wezwaniem .Św. Michała Archanioła .Pozdrawiam
Swiete slowa.Zory to nie Bronowice.Inny klimat,inni ludzie...Pozdrowienia dla dziewczyn i chlopakow z 8c SP20.(przeszli do nas po likwidacji SP 22 w1976r)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Puławach ale szkole średnia kończyłem w Lublinie 15 lat temu to było patologiczne miasto na każdym kroku mijało się zlodziejaszków pod szkole przychodził ten element z Bronowic oczywiście żeby kogoś oskubać PKS bazary tam było ich pełno dlatego mimo tyłu lat mam wstręt do tego miasta i mijam szerokim łukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOR to też Bronowice, tyle, że tzw Nowe... Też się tu wychowałam i mieszkam do dzisiaj... Różnie przez te lata bywało... Dobrze, że duża część tego mocno alkoholizującego się społeczeństwa już nie żyje, albo tu nie mieszka... Sama kiedyś na 12 mieszkań w klatce miałam 5 5 takich rodzin za sąsiadów... Wojna między szkołami to prawda... Kiedyś po próbie na nasze bierzmowanie rozegrała się niezła jatka... Ale to już przeszłość... Tym, którzy się dziwią "Jak ja tu mogę mieszkać" odpowiadam, że to już nie to osiedle sprzed 20-10 lat... dużo się zmieniło, dzięki Bogu na korzyść... Osiedle się zmienia, rozwija, szkoda tylko że nie jest już takie zielone jak kiedyś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tamtych czasach tak bylo na kazdym osiedlu w lublinie ... taka byla wtedy rzeczywistosc , takie czasy ,ale faktycznie bronowice byly wyjatkowa dzielnica cudow ... mialem tam przyjemnosc uczeszczac do szkol nawet z autorem ... gratuluje Kamil napewno przeczytam pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Bronowicach od urodzenia, chodziłam do sp 31 i nigdy nikogo nie okradli ani nie pobili. Bronowice się zmieniły, ale historia o tamtych Bronowicach wciąż żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonale pamiętam lata 1994-2006, mieszkałam 5 metrów od autora i mam zupełnie inny obraz tych lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare złe czasy... Chodziłem do 33 :D kupię książkę bo chetnie powspominam. Ale fakt... To byly zupelnie inne Bronki niż teraz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomniałeś o chyba o szkołach 15 Vs 32 z którymi też były awantury rozejmy i przymierza... :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam wlasnie takie Bronowice 32 i 15 tez sie tlukły w czasie rekolekcji. I byl skwerek ktorego nie ma w ktorym nie jedno sie pilo. Jestem w wieku autora i mimo tego wszystkiego co pisze a to prawda mialam cudowne dziedzinstwo mlodosc i nigdy nie chcialabym spedzic go gdzie indziej. Pozdrawiam wszytkich ktory czuja podobnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach Bronowice dzielnica w ktorej sie wychowalem i zylem fajne wspomnienia chodzilem do sp33 wiec walki z sp31 to prawda ale nikt nigdy "swojego" nie ruszyl uwazam ze teraz jest gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYCHOWALEM SIE NA BRONOWICACH I CHYBA PRZEZ TO NIE UMIEM CZYTAC A SZKODA BO BYM SPRAWDDZIL KSIAZKE JAK CHCESZ GOSCIUNIU TO WPADNIJ NA FLASZECZKE NA BRW OPOWIESZ MI JAK TO BYLO PRZY DOBRYM TRUNKU POZNIEJ OBIJEMY KOMUS MORDE I Opier***IMY KOGOS Z PIENIEDZY HEHEHEHE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem z Bronowic,chodziłam do 33 a nasze bierzmowanie było z obstawą policji. Pomimo takiego środowiska większość z nas wyrosła na mądrych i rozsądnych ludzi, którzy mają poukładane w głowie, skończyli studia, mają dobre prace i fajne rodziny. Nasze życie zależy w głównej mierze od nas samych, zwłaszcza w późniejszym czasie. Pozdrawiam. Magda z Bronowic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...