Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alma: Pracownicy bez wypłaty za październik. Pracodawca przeprasza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 listopada 2016 r. o 16:12 Powrót do artykułu
Sieć ALMA pada w całym kraju. Droga spożywka przestała się sprzedawać. Nawet pomimo programu 500+. Ludzie i tak póją kupować tam gdzie taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają pewnie trochę nieruchomości i ruchomości. Jak się spienięży to będzie za co zapłacić pracownikom, tylko ile to potrwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta alma to jakaś dziwna była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu sprzed 5 minut, otóż potrwa to o wiele za długo, może parę miesięcy albo i nawet lat, a rachunki z czego popłacą, jeśli wierzyciele Almy wgl nie przejęliby tych nieruchomości. U nich nigdy nie było dużego ruchu, fakt parę lat temu jak to powstało to troche ludzi się tam kręciło, sam tam chodziłem ale jak popatrzyłem na wodę zwykłą 10 zł za pół litra to zwątpiłem, nie na wschodnie portfele takie ceny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że upadła , dobre i świeże produkty tam były .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zainteresujcie się praktikerem...weszli w postępowanie sanacyjne ciekawe jak długo jeszcze pociągną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Marto co pani gada,jak jest pani na urlopie macierzyńskim to 1 miesiąc płaci pracodawca,a resztę ZUS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze alma upadła to byl naprawde sklep na poziomie gdzie ja będę robic zakupy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...