Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nawet nie próbujcie złego słowa pisać na psa. Winny jest tylko i wyłącznie człowiek.... który nie uśpił tego groźnego psa po pierwszych pogryzieniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie można uśpić psa który kogoś pogryzł... wg polskiego prawa i przeróżnych norm, takiego psa obserwuję się w kierunku wścieklizny (jeśli wynik obserwacji jędzie pozytywny to istnieje zagrożenie życia ludzi - wścieklizna jest śmiertelna chorobą, która przenosi się m. in. ze śliną) Racja winny jest człowiek, który zniszczył psychikę takiego psa... Nikt nie rodzi się zły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie można uśpić psa który kogoś pogryzł... wg polskiego prawa i przeróżnych norm, takiego psa obserwuję się w kierunku wścieklizny (jeśli wynik obserwacji jędzie pozytywny to istnieje zagrożenie życia ludzi - wścieklizna jest śmiertelna chorobą, która przenosi się m. in. ze śliną) Racja winny jest człowiek, który zniszczył psychikę takiego psa... Nikt nie rodzi się zły
obserwujcie dalej, na co czekacie ?? Aż kogoś zagryzie na śmierć ?? 4 (cztery) pogryzione osoby nie wystarczą do wyciągnięcia wniosków ?? Jeżeli prawo pozwala takim psom funkcjonować to znaczy że prawo jest złe i należy je zmienić. Chyba że życie takiego psa jest ważniejsze niż życie i zdrowie ludzi, w takim razie czekamy kolejnych pogryzionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście bym nie obserwował tego psa tylko go od razu zastrzelił !!!Po co ma człowiek czas tracić i wszystko jak nie będzie z tego psa nic dobrego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
obserwujcie dalej, na co czekacie ?? Aż kogoś zagryzie na śmierć ?? 4 (cztery) pogryzione osoby nie wystarczą do wyciągnięcia wniosków ?? Jeżeli prawo pozwala takim psom funkcjonować to znaczy że prawo jest złe i należy je zmienić. Chyba że życie takiego psa jest ważniejsze niż życie i zdrowie ludzi, w takim razie czekamy kolejnych pogryzionych.
Pamietajcie o jednym - ten pies został wyrzucony za miastem przez zwyrodnialca, i zostawiony na pastwę losu. To on ponosi odpowiedzialność za to, co sie stało. Zwierze jest zestresowane, siedzi w klatce. To tłumaczy jego zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Zwierze jest zestresowane, siedzi w klatce. To tłumaczy jego zachowanie.
To mają mu dać psychoanalityka i wypuścić na wolność ? Może chcesz go do domu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tego psa zgłosili sie już jego poprzedni własciciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Po tego psa zgłosili sie już jego poprzedni własciciele.
Współczuje okolicznym mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie, pies skrzywdzony przez czlowieka, byl zle traktowany, byc moze uczony agresji ok, wiem, ze nikt nie rodzi sie zly, ale tak sie sklada, ze sama jestem studentka wety i nie chcialabym miec do czynienia z takim psem, a tym bardziej wchodzic do klatki i go karmic, a niestety na stazu trzeba wykonwac to co nam kaza, ciekawa jestem kto bedzie za to odpowiadal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego? Ja myśle, że jak wróci do domu, to sie uspokoi. Masz psa? Chyba nie, bo bys wiedział, że w normalnych warunkach i przy normalnym traktowaniupsy normalnie sie zachowują. To my robimy z nich bestie. Z psem jest jak z człowiekiem. Człowiek też potrafi, pod wpływem różnych przykrych przejść, totalnie zwariować - tak jak np. ten amerykanski sierżant. Tu mamy psa - który został potraktowany bardzo nieludzko, i to sie na nim odbija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buffy napisał:
Wszystko fajnie, pies skrzywdzony przez czlowieka, byl zle traktowany, byc moze uczony agresji ok, wiem, ze nikt nie rodzi sie zly, ale tak sie sklada, ze sama jestem studentka wety i nie chcialabym miec do czynienia z takim psem, a tym bardziej wchodzic do klatki i go karmic, a niestety na stazu trzeba wykonwac to co nam kaza, ciekawa jestem kto bedzie za to odpowiadal.
Przecież mozna podac jedzenie psu tak, zeby nie wejść do klatki? NIe ma takiej możliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='folkatka' timestamp='1332696535' post='614372'] Przecież mozna podac jedzenie psu tak, zeby nie wejść do klatki? NIe ma takiej możliwości? [/quot Staz polega tez na tym ze z psem trzeba wyjsc na spacer, posprzatac mu w klatce, wymienic posłanie, nakarmic, to jest "szpital", niestety nie mozliwosci tego zrobic nie " kontaktujac " sie ze zwierzakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Dlaczego? Ja myśle, że jak wróci do domu, to sie uspokoi. Masz psa? Chyba nie, bo bys wiedział, że w normalnych warunkach i przy normalnym traktowaniupsy normalnie sie zachowują.
czy to nie ostatnio w normalnych warunkach pogryzł 3 osoby ?? jeszcze coś ciekawego nam opowiesz o grzecznych psach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WTS PUŁAWY ja bym zastrzeliła właściciela a nie psa.Może być przecież tak że facet wziął psa od poprzednich właścicieli bo liczył że będzie agresywny i ta agresje w nim trenował ale że jest nieudolnym dupkiem zniszczył psu psychikę i zwierze zaczęło jego samego atakować więc je wypierniczył na drogę jak niedopałek papierosa.Co za człowiek.To nie pies jest bestią tylko ten dupek.Przypuszczam że psa uśpią ale właściciel powinien ponieść dotkliwą karę.Biedne zwierze broni się jak może bo nie wie co się stało.Ty byś człowieku nie bił i nie kopał jak czuł byś się zagrożony?Tylko my umiemy mówić zwierzęta nie,przynajmniej nie w sposób dla wszystkich zrozumiały.Współczuje dziewczynie ale to także ryzyko zawodowe.Mam 4 psy i żaden ale to żaden nigdy na mnie zębów nie wyszczerzył mogę im nawet w miskę wejść ale to kwestia wychowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaska napisał:
WTS PUŁAWY ja bym zastrzeliła właściciela a nie psa.Może być przecież tak że facet wziął psa od poprzednich właścicieli bo liczył że będzie agresywny i ta agresje w nim trenował ale że jest nieudolnym dupkiem zniszczył psu psychikę.....
właśnie dlatego ten pies powinien być uśpiony bo ma zniszczoną psychikę, a poprzedni właściciele powinni dostać taką karę że odechce im się psów "obronnych". Generalnie powinien być zakaz posiadania groźnych ras psów nie dlatego że psy są groźne tylko dlatego że ludzie są głupsi niż te psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co? !!! to ten pies co pogryzł w Czerniejowie trzy osoby w tym dziecko, jeszcze żyje ? !!! I teraz jeszcze ta przybłęda pogryzła studentkę która go karmiła. No, to się w pale nie mieści. To po co go trzymali. (***). Jak można było trzymać i jeszcze karmić wywłokę co pogryzła dziecko i dwie inne osoby. Leczenie wszystkich poszkodowanych zajmie miesiące, koszty wiele tysięcy złotych, urazy psychiczne do końca życia. A piesek sobie żyje. Kiedy takim ludziom jak ja pozwoli się jawnie działać, a nie po kryjomu i nic mi nikt nie płaci. Ja bym szybko robił z tym porządek... Za niezbyt wygórowane wynagrodzenie.
Ostatnio edytowany 25 marca 2012 r. o 20:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kojce w których przebywają zwierzęta sa skonstruowane w ten sposób, że bez problemu można je posprzątać i nakarmić psa (na spacery się z nimi nie wychodzi,mają miniwybieg na którym się zalatwiają) bez zagrożenia dla zdrowia, bo mają 2 części przedzielone klapką zamykającą, i wystarczy, że zachowa się podstawowe zasady BHP (w rzeczywistości wystarczy odrobina zdrowego rozsądku) to zagrożenie jest zerowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Co? !!! to ten pies co pogryzł w Czerniejowie trzy osoby w tym dziecko, jeszcze żyje ? !!! I teraz jeszcze ta przybłęda pogryzła studentkę która go karmiła. No, to się w pale nie mieści. To po co go trzymali.(***)Jak można było trzymać i jeszcze karmić wywłokę co pogryzła dziecko i dwie inne osoby. Leczenie wszystkich poszkodowanych zajmie miesiące, koszty wiele tysięcy złotych, urazy psychiczne do końca życia. A piesek sobie żyje. Kiedy takim ludziom jak ja pozwoli się jawnie działać, a nie po kryjomu i nic mi nikt nie płaci. Ja bym szybko robił z tym porządek... Za niezbyt wygórowane wynagrodzenie.
Mieciu, zapoznaj sie z calą sprawą, potem sie wypowiadaj.
Ostatnio edytowany 25 marca 2012 r. o 20:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Co? !!! to ten pies co pogryzł w Czerniejowie trzy osoby w tym dziecko, jeszcze żyje ? !!!......
Tobą też powinien się zając lekarz ale innej specjalności niż lekarz weterynarz. Masz jakieś skłonności sadystyczne. Są cywilizowane sposoby eliminacji groźnego zwierzęcia niż te podane przez Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak człowiek "pogryzie" innego człowieka, to nikt go nie chce uśmiercać, chociaż zrobił to całkowicie świadomie i z premedytacją. Pies się broni, jest zdezorientowany, skrzywdzony przez człowieka (a on się tylko broni), to zamiast ukarać tego sku*wiela, to psa chcą wyeliminować. A tak naprawdę agresja przestałaby być problemem, gdyby treser nim pokierował. Wszystko da się wyleczyć, oprócz ludzkiej głupoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...