Użytkownik
PRZYLECI DO LUBLINA a nie Świdnika. Ludzie nauczcie się wreszcie. Bo jeżeli mamy być tak szczegółowi, to zacznijmy od tego, że płyta lotniska jak i cała reszta działek, na których jest lotnisko nie leżą w samym Świdniku. Ehhhh
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rusłan nie jest największym samolotem na świecie!
0
pilot nie badz taki madry.pieprzony Lublin macie sie czym chwalic.Nie przywlaszczaj sobie lotniska do Lublina buraku idz do Plzay na galerjanki!!!!!!!!!!!!
0
Lubelaczki, Wy nawet dobrze nie wiecie na jakiej ulicy znajduje sie to niby "wasze" lotnisko.....
0
W Lublinie też nie
0
Pilot napisał:
PRZYLECI DO LUBLINA a nie Świdnika. Ludzie nauczcie się wreszcie. Bo jeżeli mamy być tak szczegółowi, to zacznijmy od tego, że płyta lotniska jak i cała reszta działek, na których jest lotnisko nie leżą w samym Świdniku. Ehhhh
W Lublinie też nie
0
Wie ktoś czy już ten samolot wystartował z Kijowa czy jeszcze nie?
0
Ile osób liczy komórka marketingu w PL Lublin ,ze Pan JZ jest aż Zastępcą ??? Paranoja i mnozenie stanowisk funkcyjnych ! * Rusłan jes II co do wielkości , latającym obecnie samolotem transportowym na świecie
0
beer napisał:
Lubelaczki, Wy nawet dobrze nie wiecie na jakiej ulicy znajduje sie to niby "wasze" lotnisko.....
nie wywyszaj sie tak swiatowy kmiocie
0
Zakompleksieni ludzie się tutaj widze wypowiadają.
0
Oto kolejny przyklad jak daleko Polsce do zachodu. Zacznijcie razem z sekta panow w sutannach organizowac niedzielne pielgrzymki na gorke widokowa i ogladac skrzydlate ptaki w ramach tzw. mszy
0
to ze Świdnik jest dziurą wiadomo nie od dziś .. a logicznie myśląc i podążając za innymi lotniska buduje się poza miastem żeby nie zagłuszały i nie szpeciły .. a skoro Świdnik nie ma własnej komunikacji 'miejskiej' to tez po co im lotnisko .. gdyby nie trochę większa dziura - Lublin to lotnisko by nie zaistniało co za tym idzie zostało wybudowane dla Lublina pozdrawiam wszystkich tez tych co szczycą się ze ich spokój i świeże powietrze nie jest takie jak kiedyś (cały Świdnik)
0
widać go na flightradar?
0
No właśnie jakoś nie mogę go zlokalizować na flightradarze....
0
Numer przylotowy maszyny to ABB262F i nie widac go na radarze
0
wojskowy to nie widac
0
a o której startuje i w która strone . Bo z pokoju mam dobry widok ale na tą strone od Franciszkowa
0
Kurde widziałem go, ogromniasty!!!
0
właśnie przelatywał nad majdankiem
0
widziałem go leciał od starego gaju (las) noo wielikii jest
0
Strona 1 z 4