Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszystko w tej relacji jest oprócz samego Rusłana....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stratowali mi całą działkę, mieszkam od strony Franciszkowa, kilka tysięcy ludzi szło ze Świdnika, nawet osoby w bardzo podeszłym wieku. To wszystko szło jak w jakimś amoku, nie patrzyli się po czym idą i co depczą, niszczą, Jak na niebie ukazała się sylwetka dużego samolotu zaczeli biec, niektórzy krzyczeć. Widziałem starszą kobietę która w tym momencie zerwała chustkę z głowy, podniosła do góry zaciśnięte pięści, dostała normalnej histerii i po chwili zaczęła biec na oślep. Połamali mi drzewka owocowe, zniszczyli ogrodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odlatuje w piątek 15.02.2013 o godz. 13.00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryk napisał:
Stratowali mi całą działkę, mieszkam od strony Franciszkowa, kilka tysięcy ludzi szło ze Świdnika, nawet osoby w bardzo podeszłym wieku. To wszystko szło jak w jakimś amoku, nie patrzyli się po czym idą i co depczą, niszczą, Jak na niebie ukazała się sylwetka dużego samolotu zaczeli biec, niektórzy krzyczeć. Widziałem starszą kobietę która w tym momencie zerwała chustkę z głowy, podniosła do góry zaciśnięte pięści, dostała normalnej histerii i po chwili zaczęła biec na oślep. Połamali mi drzewka owocowe, zniszczyli ogrodzenie.
padłem, nieśmieję się z Twoich strach tylko ujżałem ten widok w wyobraźni i parsknąłem na monitor, sorki hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat napisał:
a o której startuje i w która strone . Bo z pokoju mam dobry widok ale na tą strone od Franciszkowa
Startuje podobno o 13ej ale w którą stronę to nie mam pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały Świdnik bije pokłony WIELKIEJ STALOWEJ RURZE która raczyła wylądować tak niedaleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielki wielki - widziałam go z okna na Bronkach jak już podchodził do lądowania... i cichy to on nie był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryk napisał:
Stratowali mi całą działkę, mieszkam od strony Franciszkowa, kilka tysięcy ludzi szło ze Świdnika, nawet osoby w bardzo podeszłym wieku. To wszystko szło jak w jakimś amoku, nie patrzyli się po czym idą i co depczą, niszczą, Jak na niebie ukazała się sylwetka dużego samolotu zaczeli biec, niektórzy krzyczeć. Widziałem starszą kobietę która w tym momencie zerwała chustkę z głowy, podniosła do góry zaciśnięte pięści, dostała normalnej histerii i po chwili zaczęła biec na oślep. Połamali mi drzewka owocowe, zniszczyli ogrodzenie.
Niesamowite przeżycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie oszaleli. Puszki po piwie, sikanie po krzakach łamanie gałęzi i awantury ludzie to opanujecie się. Zając uciekł, bażant wylądował na świerku, psy biegają jakaś masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto wypowiedź jednego z mieszkańców Świdnika który już od 12 czekał na wielki samolot: cyt: ...To prawdziwy kolos, jakby latająca stodoła, sam nie wiem jak to nazwać.... (oryginalny cytat z KL).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelo napisał:
Startuje podobno o 13ej ale w którą stronę to nie mam pojęcia.
W stronę Filipin będzie leciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święto na wsi "samolot wylądował" rzeczywiście wielka sprawa, a gapiów jak pod mięsnym za komuny. Niema co, macie się ludziska czym podniecać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Grygowej koło zajezdni MPK było świetnie go widać. Żadnego tłoku nie było, tylko dosłownie kilka osób i 3-4 samochody. Przeleciał nisko nad głowami oglądających, z wypuszczonym podwoziem. Jest na prawdę duży i cichy. Spodziewałem się że narobi wiecej hałasu, a tu miłe zskoczenie, bo samochody jadące ulicą było o wiele bardziej słychać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Rusłan nie jest największym samolotem na świecie! [/quote] To fakt.Największym samolotem na swiecie jest inna konstrukcja biura Olega Antonowa- AN-225 Mrija,ale "zjarani" sensacją pismacy nie muszą o tym wiedziec bo nie chce im się sprawdzić... [quote name='irpi' timestamp='1360855889' post='734102'] wojskowy to nie widac
Całkowicie cywilny.TA maszyna jest uzytkowana przez ukraińską firmą Antonov Airlines i świadczy usługi transportowe dla klientów z całego świata...Swoją drogą ciekawe dlaczego nie widać go było na Fligtradar24.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja przez tego ruslana, nie moglem dojechac do domu ... Swidnik znowu sie zakorkowal ... Niech wreszcie otworza ten dojazd na lotnisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film z lądowania: http://www.youtube.com/watch?v=FLaKo_Thu24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd...niektórzy jak bydło,jakby nigdy nie widzieli,wszyscy się podniecają, jakby było czym..Nie ma co do garnka włożyć, ale samolot leci to trzeba iść! Co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstawiłem już film Paczeć Niestety przez ten wiatr to już nie ten sam dźwięk http://www.youtube.com/watch?v=tiEcWlZS-7Y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo samolot ma Mode-S tylko. Nie ma ADS-B. ADS-B odpowiada za podawanie pozycji przez samolot i dzięki temu można go umiejscowić na mapie. Dlatego nie widać go na Flightradar24. Wszystko jest opisane na stronie, które widać, których nie. Jak się nie chce poczytać, to potem są co chwile pytania i zdziwienie, że nie było widać na radarze. http://www.flightrad...om/how-it-works tu wszystko jest napsiane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://youtu.be/YKTTdIXwl4Q[/media] ladowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...