Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
byłem widziałem i mało w gacie nie nawaliłem z podniety ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale bylo fajnie..... jak na kombajnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny henryk napisał:
A ja przez tego ruslana, nie moglem dojechac do domu ... Swidnik znowu sie zakorkowal ... Niech wreszcie otworza ten dojazd na lotnisko!
takie są uroki mieszkania w Śmietniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjechalo sie z pol powiatu inteligetnego kwiatu moher, dresik itp. rewia mody Polski "D" z kanapkami, z termosami kamerami, cyfrowkami Lornetami z czasow wojny...... a ze Polak bogobojny to i ksiedza by sie zdalo zeby cos odprawil smialo albo biskup niech sie zjawi na asfalcie msze odprawi w srodku pasa startowego potem taca albo dwie bo biskup tez latac chce a jak zbierze kupe forsy to i on nie bedzie gorszy Kupi sobie samolocik do latania tu i tam ....................i wtedy drogie parafiany bedzieta mogli co niedziela po mszy dumnie gnac na lotnisko zeby z bliska zobaczyc jak zyja szefowie ktorych tak hojnie sponsorujecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radek napisał:
Dlatego nie widać go na Flightradar24. Wszystko jest opisane na stronie, które widać, których nie. Jak się nie chce poczytać, to potem są co chwile pytania i zdziwienie, że nie było widać na radarze. http://www.flightrad...om/how-it-works tu wszystko jest napsiane.
Może dlatego są domysły,dlatego że w linku który podałeś faktycznie jest wyjaśnione,tyle że po angielsku.Ja akurat chodziłem do szkoły w czasach jak uczyli rosyjskiego więc niekoniecznie nie chce się przeczytać a po prostu język nie ten dzięki za wyjasnienie
Ostatnio edytowany 14 lutego 2013 r. o 20:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....a drogówka policyjna zamiast usprawnić ruch wpiepszała mandaty kierowcom z zaparkowanych aut na chodniku na ul. lotniczej, brawo, kocham ten kraj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takijeden napisał:
Może dlatego są domysły,dlatego że w linku który podałeś faktycznie jest wyjaśnione,tyle że po angielsku.Ja akurat chodziłem do szkoły w czasach jak uczyli rosyjskiego więc niekoniecznie nie chce się przeczytać a po prostu język nie ten dzięki za wyjasnienie
Jest i po polsku proszę bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radek napisał:
Jest i po polsku proszę bardzo. http://forum.flightr...t-co-i-jak-quot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie smieszą te wszystkie krytyczne wypowiedzi. To ze ludzie sie jaraja samolotami jest rzecza bardzo normalna, kazde wieksze lotnisko ma swoich milosnikow, ktorzy przychodza ogladac ladujace i startujace maszyny, zabieraja dzieci, robia zdjecia itp. Niektorzy nawet specjalnie jezdza, a w zasadzie lataja, w takie zakatki swiata jak wyspa Sw Marcina, aby zobaczyc samoloty z bardzo bliskiej odleglosci. Uwazam ze takie slowa jak "bydlo zlecialo sie ogladac wielkiego metalowego ptaka" bardziej obnazaja zasciankowosc autora takich slow niz tych ludzi co tam byli. Co prawda mozna byloby siedziec w domu i nic nie robic i tylko nazekac jak jest zle i niedobrze i ze same prostactwo dookola - ale po co? Ale coz kompleks wschodniej Polski i malomiasteczkowosci jest gleboko w umysle co poniektorych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irpi napisał:
wojskowy to nie widac
nie wojskowy ! widać takie , które mają specjalny nadajnik. ale nie ma obowiązku , ze wszystkie samoloty coś takiego muszą mieć. w związku z powyższym - nie są widoczne na flightradarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wylądował : http://www.facebook.com/photo.php?fbid=462250817162329&set=a.189566587764088.55083.154464054607675&type=1&theater
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=4csrO9AbnpE&feature=youtu.be
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są miłośnicy wszystkiego...od skorupek ślimaków po migające kropki na niebie, a pisanie że samolot wylądował to plebs się zleciał jes po prostu wyrazem "ineligencj" człowieka który to pisał... Na całym świecie są spotterzy i mają pasję, oglądania samolotów. Masz pasję chlania wińska...chlej nikt Ci z tego powodu nie będzie robił problemów, więc i Ty nie trolluj fanów samolotów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istotnie bezrobocie w regionie jest ogrome.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem zainteresowanie ludzi i chęć zobaczenia takiej maszyny ale nie rozumiem głupoty i braku poszanowania zasad i zdrowego rozsądku. Tłok niesamowity, w porządku, wszyscy chcieli zobaczyć. Natężenie ruchu ogromne. Nic dziwnego, sam przyjechałem samochodem. Ale to co niektórzy kierowcy robili ze swoimi pojazdami to już kuriozum! Jakby mogli to porzucili by swoje pojazdy na środku drogi. Miejsc na parkingach było sporo. Opłata 9 zł za 2 godziny(a obsługa wypuszczała bez konsekwencji nawet jeśli ktoś nie miał biletu). Ale po co przestrzegać przepisów, po co kierować się zdrowym rozsądkiem skoro można zaparkować auto na środku skrzyżowania, na wysepce na środku ronda, gdziekolwiek przy drodze po obu jej stronach w taki sposób, że ruch dwukierunkowy został całkowicie uniemożliwiony...Nie jestem zwolennikiem wystawiania mandatów za złe parkowanie i naprawdę nie lubię sie czepiać z byle powodu, ale to co zobaczyłem wczoraj było naprawdę tragicznym zobrazowaniem tego na jakim poziomie funkcjonuje nasze społeczeństwo. Wydaje mi się że w takich sytuacjach policja powinna bezwzględnie podejmować interwencje. Komicznym jest jak wręcz na oczach funkcjonariuszy można bezkarnie łamać prawo i blokować drogę powodując gigantyczny korek. Czy już przy każdym większym wydarzeniu na naszym lotnisku będzie to normą że droga dojazdowa przekształci się w jeden wielki parking? Odnoszę wrażenie że jesteśmy tak sprytnym społeczeństwem że nawet jak nam wybudują dwupasmówkę do Warszawy to i tak będziemy w stanie ją zakorkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły gigant. Oby więcej takich samolotów przylatywało do Świdnika. -------------------------------- www.twojachemia.pl - najlepsza zagraniczna chemia, najniższe ceny, dostawa do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojazd do lotniska fatalny. Nie ma prostej, równej, bez dziur - drogi do lotniska. Wjechałem Mełgiewską, trzeba przejechać przez cały Świdnik. Jedyny plus - jest dobre oznakowanie dojazdu tabliczkami z czerwonym tłem i napisami lotnisko. Może łatwiej jest dojechać od Witosa. Może nie przez całe miasto? Tu i ówdzie kopią przy drodze, niedokończone skrzyżowania, mnóstwo miejsc do kolizji z pojazdami i z pieszymi. Wyjechałem gdzies koło Kalinówki drogą, którą chyba pijany zaplanował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie tu jeszcze jeden filmik [media]http://youtu.be/vxqxt2H_NPI[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie jeszcze taki filmik [media]http://youtu.be/vxqxt2H_NPI[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mial byc wielki swiat a powialo wielka wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...