Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mącenie dzieciakom w głowach. Skuteczność nauki zerowa w tym wieku, zabieranie dzieciństwa. Kolejny idiotyzm po gonieniu sześciolatków do szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mącenie dzieciakom w głowach. Skuteczność nauki zerowa w tym wieku, zabieranie dzieciństwa. Kolejny idiotyzm po gonieniu sześciolatków do szkół.
A dlaczego np. w Norwegii dzieci w wieku przedszkolnym mogą się nauczyć norweskiego a także polskiego od mamy w domu..... oraz zaczerpnąć angielskiego.... To sa te same polskie dzieci ( np. ze wsi) tylko wszystko zależy od nauczania. A u nas w Polsce to nauczyciel myśli tylko jak postawić 1 uczniowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mącenie dzieciakom w głowach. Skuteczność nauki zerowa w tym wieku, zabieranie dzieciństwa. Kolejny idiotyzm po gonieniu sześciolatków do szkół.
Niech się naucza a nie potem polak chce pracy a potrafi tylko "job" powiedzieć a afrykańczycy biegle po angielsku gadają.... i kto jest wtedy czarnuchem ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwulatki już uczą języków? Masakra....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszą , że teraz od września ma być darmowa nauka. Tzn, że do tej pory nauka była obowiązkowo płatna? Przeginanie pały, że ktoś komuś coś każe i jeszcze trzeba za to płacić. Jak rodzic nie ma kasy to też ma płacić? Nie każdego stać na płatne zajęcia (przymusowe).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczcie , uczcie. Tak jak onegdaj rosyjskiego. Widać kto tu jest kolonią i czyją. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesujące nie ma pieniędzy na dobrą naukę w szkołach, a tu na przedszkole będzie. Dziwnie jakoś te środki są rozdysponowane. Dla mnie szkoda wielka, że nie robią np. mniejszych grup ucząc języka w podstawówce. Tyle lat mojej nauki...a wyniki marne. Myślę, że można byłoby dużo więcej w tym czasie. Teraz uczę się sama metodą Krebsmethod.com i dopiero widzę, że powoli zaczynam rozmawiać i już nie brakuje mi tak języka w gębie jak kiedyś. Przedszkolaki będą się uczyć, niby fajnie. Ale chyba ważniejsza jest jakoś tej nauki a nie sam fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy nie mają pojęcia o nauczaniu i procesach kognitywnych. Do 11 roku życia dziecko się uczy najszybciej, jest w stanie przyswoić każdy język w błyskawicznym tempie. Bardzo dobrze, że są języki w przedszkolach. Kwestia tego, czy te lekcje będą prowadzone w odpowiedni sposób, ale pisanie o "zerowej skuteczności" jest znakiem całkowitej nieznajomości tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba komuś upał zaszkodził!!!!!!!!!!!!!! 2 letnie dzieci i angielski!!!!! takie dzieci dopiero zaczynają mówić i ma to być język polski!!!!! Chyba że przewidują emigrację........haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie może i przedszkolaki mają darmowe zajęcia, ale co z innymi miejscowościami, ja za moje dziecko płacę, Pałce również za zajęcia z rytmiki więc nawet zajęcia fizyczne w niektórych przedszkolach są płatne. Podkreślam że jest to przedszkole samorządowe, a co z prywatnymi przedszkolami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chcecie angielski dla dzieci lublin to warto wybrać szkoły z doświadczeniem w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...