Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ankieterzy odwiedzą nas w domach i będą pytać jak podróżujemy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2017 r. o 20:13 Powrót do artykułu
mmm,,l,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wylosowanych zostało 130 mieszkań w Lublinie" Pozostała jeszcze kwestia tego, czy osoba "wylosowana" zechce podzielić się tymi informacjami z ankieterem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie coś napisze to potem należy to przeczytać. Tu już pierwszy akapit jest bez sensu: " Ponad 1000 gospodarstw domowych w naszym odwiedzą w styczniu odwiedzić pracownicy Urzędu Statystycznego" Czy naprawde nikt tego nie czyta przed publikacją? A może sam autor powinien przeczytać co wypocił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikogo nie ma w domu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój pies dawno nikogo nie pogryzł,poza oczywiście komornikiem parafiarnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kundlom POkracznym nawet nie nasi ankieta nie pasuje. I już szczekają na nie. POszli won.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten komornik parafialny to czasem nie ten Barabasz z KUL co najeżdża na PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A won od mojego domu wszelkiej maści NACHODŹCY ! Nawet tyłka nie ruszę jak kogoś widzę, że chce mnie najść nie proszony. Po kiego mam być nieuprzejmy i nakrzyczeć "won stąd !" albo psy go mają złapać za ........ W lubelskim mieszkaniu też mi się nie chce fatygować pod drzwi lub do videofonu. Ja nie mam interesu rozmawiać z kimś z kim nie chcę, nic mnie nie obchodzą żadni ankieciarze, domokrążcy i sekciarze, tylko idioci sąsiedzi naciskają i otwierają byle komu, kto powie "poczta", "kurier" lub byle co innego. Nawet nie wyjrzą z okna, a najgłupsi są ci, co nie mają widoku z okna na wejście, a otwierają. Ludzie nie bądźcie baranami i lokajami dla byle kogo, bo wasza naiwność może kiedyś źle się skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to niech de bille dalej zbierają do puszek kasę na utrzymanie tego nieroba i jego obecnej utrzymanki. Zaległe alimenty zapłacił wreszcie ...u. i. nie myty (po brudnych kudłach wnioskuję), czy dalej unika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miał być komentarz do wyczynów "finansowych" wodza KODorastów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miał być komentarz do wyczynów "finansowych" wodza KODorastów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...