Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtyła nie w superlatywach w klerykowie to będzie kolejny euromajdan pod billboardem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale fundacja. Żal dupe ściska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja może opublikuje zdjęcie palikota kopulującego z psem - i też się wytłumaczę że ja tak nie twierdzę, ja tylko tak przypuszczam... Ciekawe ile lat bym za to dostał. Lewica ma monopol na obrażanie i szkalowanie ludzi, natomiast prawica już tylko krytyka, ale tylko pozytywna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki może być los tego bilbordu? Taki sam jak TĘCZY na placu w Warszawie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za patologia , do czego to doszło na tym świecie , tylko się ośmieszają pajace !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie uznaję instytucji kocioła, bo pełna jest zakłąmania. Istnieniu Boga nie zaprzeczam. Ale obnoszących się ateistów  nie znoszę!!!!!... Są tak samo powaleni jak fanatycy religijni..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywieszajcie i milion takich bilbordów i tak Nas katolików nie złamiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielonka=Czerwonka tfujo ruchowa smierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak antyklerykałowie muszą jakoś zabłysnąć. Ciekawe co by było, gdyby podobny billboard tylko bijący w islam zawiesic w jakimś kraju muzułmańskim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla plakatów.Jak mnie się nie podoba mój szef mober,albo i ca ły układ towarzyski to mam powiesić ich na plakacie>Twój pogląd twoja sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni tego zabronić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padł ostatni bastion PATRIOTYZMU ===PADŁ====
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bez dowodów to oszczerstwo".  No to niech ktoś wreszcie przeprowadzi dowód. Wystarczy test DNA. Krew JP2 jest.  Adam, który chciał takie badania zrobić, zmarł w dziwnych okolicznościach, ale jego córka żyje /albo ekshumacja/. Zrobić porządne badania i zamknąć gęby jednym albo drugim. Proste. Ale może za proste?   I niebezpieczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plakat jak plakat, W "demokracji" każdy ma prawo wygłaszać swój pogląd.Jednak osoba,przez którą miliony musiały opuścić swoją ojczyznę- czy powinna być świętą...?Może z pomocą boską kościół rzymskokatolicki odejdzie od polityki , a powróci do chrześcijaństwa...? Nadzieja w papieżu Franciszku...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To obraża moje uczucia religijne. Graficznie robi to ktoś bez kompetęcji jak i bez pojęcia o histori.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec tego dobrego, to godzi w odczucia religijne, przygotowujemy pozew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Zniszczyć Państwo. Wykład Tomasa Schumana - youtube.com/watch?v=jL4G9vQjVOA   Polecam obejrzeć do końca aby przekonać się co się kryje za walką z religią. C   Lew acy dwoją się i troją aby obalić wszelkie fundamenty moralne. Co ciekawe wiele osób angażując się w tego typu przedsięwzięcia nie ma bladego pojęcia co za tym stoi. Wykorzystywani w swojej głupocie mają poczucie spełnionego obowiązku.   Nie dajcie się prowokować z wiarą jeszcze nikt nie wygrał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a od kiedy prawda jest atakiem? chuba, że ATAKIEM SCHIZOFRENII Niebieskiej Władzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bez dowodów to oszczerstwo".  No to niech ktoś wreszcie przeprowadzi dowód. Wystarczy test DNA. Krew JP2 jest.  Adam, który chciał takie badania zrobić, zmarł w dziwnych okolicznościach, ale jego córka żyje /albo ekshumacja/. Zrobić porządne badania i zamknąć gęby jednym albo drugim. Proste. Ale może za proste?   I niebezpieczne...
Niby proste, ale to było by raczej siermiężne przedsięwzięcie. O ile Kościół wyraziłby na to zgodę. Bo przecież wyniki były by wynikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...